Mi ANC & Type-C In-Ear Earphones Black

69,99 €

Professionaalsed Mi ANC kõrvaklapid, mis kasutavad täielikult C-tüüpi USB-pistiku potentsiaali, pakuvad uskumatult detailset muusikasessiooni. Tänu aktiivsele müravähendus funktsioonile saate muusikat ilma segamata nautida. Titaankonstruktsioon on kõrvaklappide uus kvaliteedi ja vastupidavuse tase.

Samas kategoorias on veel 22 toodet :

Rohkem infot

Toode on otsas

Tootekirjeldus

Mi ANC & Type-C In-Ear Earphones

Sekkumiseta, lihtsalt puhas muusika

C-tüüpi USB-pistik
Aktiivne müravähendus
Titaani ehitus

Ilusad ja looduslikud helid tänu kolmekanalisele tasakaalustamisele


Uute Pro HD kõrvaklappide madalate, keskmiste ja kõrgete helisageduste tasakaalu saavutamiseks on kõrvaklappidesse ehitatud kahekordne dünaamiline ja tasakaalustatud element. Kui kontrolleriga kombineeritakse kaks dünaamilist elementi, on tekitatavad helid palju rikkalikumad ja täielikumad.

earphonetype-02.jpg

Täiuslik vaigistus - aktiivne müravähendus vahemikus 50–2000 Hz


Pole vaeva ega keerulisi seadeid. Müra vähendamisega kõrvaklappidel on aktiivne mürasummutus sagedusel 50–2000 Hz, mis summutab ümbritseva keskkonna müra üle 25 dB. Nüüd kuulete igas laulus rohkem üksikasju, isegi reisides.

earphonetype-03.jpg

MEMS-mikrofon vähendab mürahäireid


Vähendage müra. Mi-C müra summutavad kõrvaklapid kasutavad kummagis klapis asuvaid MEMS-mikrofone ümbritseva müra tuvastamiseks ja selle kompenseerimiseks vastandlike sageduste abil, pakkudes selget ja täpset heli, nii et teie ja muusika vahel ei oleks midagi.

earphonetype-04.jpg
earphonetype-05.jpg

Spetsiaalne digitaalne mürasummutus kontroller


Lihtsalt libistage lülitit ja laske müra summutaval juhtseadmel juhtimine üle võtta. Ümbritsev müra kaob, ühendades aktiivse summutuse muusikat maskeeriva efektiga. Nüüd saate oma lemmiklaulude vähemaidki detaile ilma kõrvalise sekkumiseta nautida.

earphonetype-06.jpg

Keskenduge ainult muusikale


Kas suurendate helitugevust taustmüra summutamiseks metroos või bussis viibides? Seega teile meeldivad müravähendamisega Mi-C kõrvaklapid. Meie müravähendus tehnoloogia on loodud blokeerima tähelepanu kõrvalejuhtimist, nii et saate muusikat segamatult nautida. Katkestage müra ja nautige muusikat kõikjal, kus olete.

earphonetype-07.jpg

Keskenduge muusikale, mitte mürale


Mi-C müra summutavad kõrvaklapid kasutavad patenteeritud hübriidseid dünaamilisi ja tasakaalustatud algoritme, et saada muusikat suuremate ja peenemate detailidega. Tänu mahtuvuslikule jagajale toimub suurem bassi lähenemine, mille tulemuseks on helikvaliteet, mis võimaldab teil elada kompromissitu müravähendusvõimega. Nüüd loob muusika sisselülitamine mulje, nagu oleksite toas koos oma lemmikartistidega.

earphonetype-08.jpg
hi_res-icon.png

Kuulake rohkem Hi-Res Audio abil

Kõrvaklappidel on Hi-Res Audio kvaliteedisertifikaat, seega pakuvad nad kompromissitu muusikakvaliteeti suurema diskreetimissagedusega kui CD-del kasutatavad standardsed proovivõtusagedused.

earphonetype-11-1.jpg
earphonetype-11-a.png

Titaanist kõrvaklapi disain

Mõeldud igapäevaseks kasutamiseks. Helikamber on valmistatud kergest titaanist, et tagada suurepärane akustiline jõudlus. Tänu sellele on välispind tugev ja igapäevaseks kulumiseks vastupidav.

earphonetype-11-2.jpg
earphonetype-11-b.png

Kompromissitu kuulamismugavus tänu ergonoomilisele disainile

Erinevalt traditsioonilistest kõrvaklappidest oleme kujundanud ergonoomilised kõrvaklapid, mille aluseks on sadade kõrvade 3D-skaneering. Tänu sellele sobivad kõrvaklapid kõrvakanali kujuga ja saate nautida puhast muusikat mugavalt.

earphonetype-11-3.jpg
earphonetype-11-c.png

Punutud kaabel juhtidega ühes reas

Tugev, purunemiskindel Kevlari kiud kaitseb kaableid ja pikendab nende eluiga, punutud kaablid aga takistavad takerdumist. Otsasektsioonid on kaetud TPE kihiga, et vähendada rõivaste tekitatavat hõõrdumist, vältides "stetoskoobi" või häirete tüütut mõju.

earphonetype-12.jpg

Üle 700 töökindlustesti


Kaugelt üle paljude tööstusstandardite on Mi Type-C mürasummutavaid kõrvaklappe rangelt testitud enam kui 700 töökindlustesti abil. Neile on tehtud vibratsiooni, kuumuse ja koormuse testid, mis simuleerivad reaalseid stsenaariume, samuti äärmuslikult kõrged ja madalad temperatuuri testid, et tagada nende jõudlus ja suurepärane vastupidavus.

 • Nööbielu
 • Soolapihustustestid
 • Kõlarite eluaeg
 • Soojusimpulsi test
 • Termiline vastupidavus
 • Vibratsiooni intensiivsus
 • Töö äärmuslikel temperatuuridel
 • Membraani tugevus
 • Kaugühilduvus
 • Kaabli laager
 • Materjali töökindlus
 • UV-vastupidavus

*Märkus. Kõrvaklapid töötavad muu hulgas koos Mi 6, Mi MIX 2 ja muude nutitelefonidega, mis on varustatud C-tüüpi USB-pistikuga. Uuendage oma Mi-telefon uusimale MIUI versioonile, et veenduda, et kõik funktsioonid töötavad korralikult.

Tehnilised andmed

ModelJZEJ01JY
TootetüüpWired headphones
Kõrvaklappide tüüpIn-ear headphones
VärvBlack
Kaal20 g
FunktsioonidNoise reduction
LiidesedUSB type C
Tundlikkus113 dB
Sagedusvahemik20 ~ 40,000 Hz
Takistus32 Ω
Võimsus5 mW
Mõõtmed77 × 120 × 30 mm
Kaabli pikkus1.25 m
LisainfoCable remote control
Komplektsus3 pairs of replaceable tips
KomplektsusBag
KomplektsusHeadphones
KomplektsusSilicone winder
KomplektsusUser manual

Kommentaarid

14-päevane tagastusõigus

ostetud toodetele

Turvalised ja kiired

interneti maksed

Kohalik ametlik tarnija

Kiire tarne ja tugi

Liitu uudiskirjaga

Saad esimesena uudiseid parimatest pakkumistest.

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Sinu arvamus on meile oluline