Promocja!

Mi True Wireless Earphones

49,99 €

-20,00 €

69,99 €

Tunneta muusikavabadust Xiaomi Mi True juhtmeta kõrvaklappidega! Mugav ühe sõrmega juhtimine tagab kiire juurdepääsu lemmiklugudele ja suurepärane ACC HD helikvaliteet võimaldab Sul kogeda muusikaelamust ennenägematul tasemel.

Samas kategoorias on veel 22 toodet :

Rohkem infot

Toode on otsas

Tootekirjeldus

Mi True Wireless Earphones

Tunne rõõmu piiramatust vabadusest

Tõeliselt juhtmevaba disain. ACC HD helikvaliteet. Müra vähendamine kõnede ajal. Puutejuhtimine.

Tõelise traadita ühenduse vabadus

Mi True Wireless Earphones on täiesti juhtmevabad: kõrvaklappidest ei välju ühtegi juhet, mis pakub kuulamise ajal täiesti uut täieliku vabaduse kogemust. Kõrvaklappide väikestele mõõtmetele vaatamata tagavad need uskumatu heli.

Vaheta režiime ja jaga neid ükskõik kellega

Rebi end lahti juhtmega kõrvaklappide piirangutest! Kui keegi Sulle helistab, pead vaid eemaldama ühe kõrvaklapi, et lülituda automaatselt ümber ühe kuulariga kõnerežiimile. Võid isegi jagada üht kõrvaklappi sõbraga, et koos laule kuulata ja nende rütmi kaasa koputada.

* Programmi kasutamise ajal peavad mõlemad kõrvaklapid jääma selle seadme tööpiirkonda, millega nad on ühendatud, et mitte kaotada signaali.

Peatamiseks eemalda

Sisseehitatud infrapunaandurid teavitavad kõrvaklappe nende sisestamisest. Taasesituse automaatseks peatamiseks võid eemaldada emma-kumma kõrvaklapi, nii ei jäta Sa sekunditki muusikat vahele ega tühjenda akut.

Kõrgtehnoloogia tagab parima heli

7-millimeetrine neodüümmagnet ja koonuseline titaankõlar tagavad täieliku ja laiaulatusliku heli ning loomulikult tasakaalustatud sageduse. Veelgi puhtama heli saamiseks lülita sisse müravähendusrežiim.

HD-kvaliteediga heli

Mi True juhtmevabad kõrvaklapid toetavad AAC-koodekit, mis tähendab, et need taasesitavad originaalheli paremini ja vokaal ei segune instrumentidega. Hea muusika väärib kvaliteetset heli.

* AAC-vormingu kasutamine sõltub külgeühendatud seadme konkreetsest taasesitussüsteemist.

Nutika juhtimise käivitamiseks puuduta kaks korda

Käivita häälassistent, vajutades kaks korda kõrvaklappidele. Toetatud on erinevad hääleabisüsteemid. Tänu ümbritseva keskkonna müra vähendamise ENC-tehnoloogiale pole häälassistendil ümbritsevast keskkonnast olenemata mingeid probleeme Sinu kuulmisega.

* Seade peab toetama Bluetoothi häälabilist. Tehnilise toe alase teabe saamiseks pöördu oma seadme ametliku klienditeeninduse poole.

Puuduta, et avada täiesti uus kogemus

Ühestainsast sõrmepuudutusest piisab muusika taasesitamise alustamiseks, telefonile vastamiseks või häälabimehe käivitamiseks.

 • Kõne vastuvõtmine / lõpetamine
  Puuduta kaks korda
 • Taasesitamine / paus (1 pool)
  Puuduta kaks korda
 • Vähendamisrežiimi sisse- ja väljalülitamine
  Puuduta ja hoia 3 sekundit all
 • Taasesitamine / paus (2 poolt)
  Puuduta kaks korda paremalt poolt
 • Häälassistendi sisselülitamine
  Puuduta kaks korda vasakult poolt
 • Taasesituse peatamine
  Eemalda üks kõrvaklapp

Selge kõne, väiksem taustamüra

Mõlemad kõrvaklapid on varustatud ülitundlike mikrofonidega, mis tänu ENC-seose moodustamise tehnoloogiale kõrvaldab tõhusalt taustamüra, muutes vestluse kõigile vestluspartneritele võrdselt selgeks.

Kiire ühendus ja kohene kuulamine

Pärast esmakordset seadmega sidumist ühenduvad kõrvaklapid pärast laadimiskarbist eemaldamist automaatselt. Ühendus katkemise korral taasluuakse ühendus automaatselt 30 minuti jooksul. Pärast 30-minutilist passiivolekut lähevad kõrvaklapid puhkeolekusse, kuid uuesti ühendamiseks tuleb need lihtsalt kõrva panna.

* Pärast esmakordset sidumist Bluetooth-seadmega kontrolli, kas kõrvaklappide laadimiskarbi küljest eemaldamise ajal on seadme Bluetooth-funktsioon sisse lülitatud.

Laadimine reisimise ajal tänu võimsale akule

Kõrvaklappide vutlar on piisava võimsusega kümne tunni pikkuse taasesituse tagamiseks. Vaid kümneminutilisest laadimisest piisab 70 minutiks, tund aega laadimist tagab aga täislaadimise ja piisavalt energiat kahe lisatsükli jaoks. Vutlaris on kasutatud puutetundlikku magnettehnoloogiat, mis võimaldab laadida Halli akuga. See on varustatud C-tüüpi USB-pesaga. Võta kõrvaklapid endaga kaasa, et need oleksid laetud ja saaksid kogu päeva muusikat kuulata.

 • 1h
  Täislaadimine
 • 3h
  Ühekordne kasutus
 • 10h
  Muusika taasesitamine

* Ülaltoodud andmed on saadud katsetamisel 80%-lise müra vähendamise ja helitugevuse väljalülitatud režiimil. Tegelikud tulemused võivad erineda kasutus- ja keskkonnaerinevuste tõttu.

Ohutu ja mugav kandmine

Kumbki kõrvaklapp kaalub vaid 5,8 g ja see on kujundatud kõrva jaoks sobivaks. Silikoonist kuularid vähendavad välismüra ja parandavad ühtlasi kandmise ajal mugavust ja stabiilsust. Veelgi enam, kõrvaklapid on veekindlad (IPX4), nii et neid võib treeningu ajal kartmata kasutada.

Mugav vutlar

Üksainus vutlar kõrvaklappide hoidmiseks ja laadimiseks. Vutlar ja kõrvaklapid kaaluvad kokku vaid 58 g. See pakub kõrvaklappidele mugavat kaitset ja tagab, et kõrvaklapid on alati laetud.

Ühilduvus iOSi ja Androidi süsteemiga

Lülita ühenduse loomiseks Androidi või iOSi süsteemiga sisse seadme Bluetooth-funktsioon. Need töötavad telefonide, tahvelarvutite ja arvutitega.

* Bluetooth-ühenduse olemuse tõttu võib mõnedes elektromagnetiliste häiretega piirkondades 2,4 GHz sagedusribas esineda ajutist ühenduse vaibumist või katkemist.

Tehnilised andmed

VariantEarphones
ModelTWSEJ01JY
TootetüüpWireless headphones
Kõrvaklappide tüüpIn-ear headphones
ÜhilduvusAndroid
ÜhilduvusiOS
VärvWhite
Kaal58 g with packaging
FunktsioonidAAC technology support
FunktsioonidAutomatic power on and pairing
FunktsioonidThe possibility of using one handset
FunktsioonidTouch control
ÜhenduvusBluetooth 4.2
LiidesedUSB type C
Toetatud protokollidBLE / HFP / HSP / A2DP / AVRCP
Levialaup to 10 m
Sisseehitatud mikrofonYes
Takistus16 Ω
Aku kestvusup to 10 h (with charger) (at 80% volume)
Aku kestvusup to 3 h (autonomous) (at 80% volume)
Laadimisaegup to 1 h
Sisenev pinge5V/1.1A
SertifikaadidQ / WMSX 002-2016
LisainfoHigh quality sound
LisainfoPortable and wireless design
LisainfoSafe and comfortable fit
Komplektsus3 pairs of silicone earbuds (XS, S, L)
KomplektsusCharging packaging
KomplektsusHeadphones
KomplektsusUSB type C cable
KomplektsusUser manual
KampaaniaBack To School -10%!

Kommentaarid

14-päevane tagastusõigus

ostetud toodetele

Turvalised ja kiired

interneti maksed

Kohalik ametlik tarnija

Kiire tarne ja tugi

Liitu uudiskirjaga

Saad esimesena uudiseid parimatest pakkumistest.

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Sinu arvamus on meile oluline