Promocja!

Mi True Wireless Earphones 2

59,99 €

-20,00 €

79,99 €

Mi True Wireless Earphones 2 abil saate tunda muusikavabadust! Mugav ühe sõrmega juhtimine tagab kiire juurdepääsu lemmiklugudele, hõlpsa sidumise, suurepärase helikvaliteedi.

Samas kategoorias on veel 22 toodet :

Rohkem infot

Toode on otsas

Tootekirjeldus

Mi True Wireless Earphones 2

Muusika ilma piiranguteta

 • Suurepärane heli täiustatud bassiga

 • Kiire ja automaatne sidumine hüpik-aknaga*

 • Välismüra kõrvaldamine kristallselgete vestluste jaoks

 • Võimsuse tuvastamine sisseehitatud optiliste andurite kaudu

 • Topeltklõps muusika, kõnede või hääleabi juurde pääsemiseks

Suurepärane heli täiustatud bassiga.

Tutvuge oma playlisti detailiga uuesti.

Mi True Wireless Earphones 2 juhtmevabad kõrvaklapid on varustatud suurte 14.2mm kõlaritega, millel on lai komposiit dünaamiline keeris. Bass on täis ja sügav, keskmiste sageduste vahemik on pehme ja loomulik ning kõrgsageduslikud helid on selge. Täiuslik helikvaliteet tagab erilist naudingut muusikat kuulates.

Kiire ja automaatne sidumine hüpik-aknaga *.

Mi True Wireless Earphones 2 töötavad koos MIUI-ga. Laadimiskarbi avamisel ilmub esmakordsel ühenduse loomisel automaatselt hüpik-aken Bluetoothi ​​sidumiseks. Ühendamine on kiire ja lihtne ning saate kontrollida peakomplekti ja laadimiskarbi akut. Kiire, automaatne sidumine tagab kohese juurdepääsu teie lemmik muusikale.

*See funktsioon töötab ainult teatud Mi ja Redmi nutitelefonide mudelite korral, millele on installitud uusim MIUI versioon. Pärast tarkvara värskendust toetatakse rohkem mudeleid.

Välismüra kõrvaldamine kristallselgete vestluste jaoks.

Enam ei häiri.

Topelt mikrofon kasutab integreeritud ümbritseva müra vähendamise tehnoloogiat, mis pakub ka kõrge eraldusvõimega häältuvastust ja tippkvaliteediga kõnesid.

LHDC Bluetooth kõrglahutusega heli.

LHDC Bluetoothi heli tehnoloogiaga saavutatakse peaaegu täiuslik helikvaliteet. LHDC Bluetooth codec.

*LHDC-vormingut toetatakse ainult selle funktsiooniga nutitelefonides.

Automaatne tuvastamine tänu sisseehitatud optilistele anduritele.

Võtke see kõrvast välja, muusika peatub automaatselt.

Sisseehitatud infrapuna andur tuvastab reaalajas, kas te hetkel kannate kõrvaklappe. Kõrvaklapid tuvastavad kõrvasse panekut ja muusika esitus peatub automaatselt nende kõrvast eemaldamisel. Ükskõik, kas vaatate filmi või kuulate muusikat, ei jää te ühest märkusest ega kaadrist ilma.

Topeltklõpsake muusika, vestluse või hääleabilise juurde pääsemiseks.

Koputage kõrvaklappe, et juhtida muusikat, rääkida, aktiveerida hääleabiline jne. Lihtne kasutamine isegi ilma mobiiltelefonita.

 • Sissetulev kõne / katkestamine

  Topeltpuudutage kõrvaklappe mõlemalt poolt

 • Kutsu hääleassistent

  Topeltpuudutage vasakul asuvaid kõrvaklappe

 • Mängib kahte kõrvaklappi / pausi

  Topeltpuudutage paremal asuvaid kõrvaklappe

 • Ühe kõrva mängimine / paus

  Koputage kaks korda valitud kõrvaklappe

 • Peatage muusikat

  Võtke üks kõrvaklapp välja

Kiire laadimine, pikk aku kestvus*.

Kaasasoleval juhul laaditakse peakomplekt automaatselt. Nii kõrvaklapid kui ka salvestuskarp toetavad kiiret laadimist, tagades täieliku laadimise vaid tunniga. Pidev heli taasesitus võib kesta kuni neli tundi. Aku kogukestus võib laadimiskorpusega kasutamisel tõusta kuni 14 tundi. Pikk aku kasutusaeg võimaldab teil tundideks unustada oma lemmikmuusika.

 • 1h

  Täislaadimine

 • 4h

  Ühekordne kasutamine

 • 14h

  Muusika mängimine

Bluetooth 5.0 mikroprotsessor *.
Sujuv esitlus.

Tänu Bluetooth 5.0 * mikroprotsessorile saate stabiilsema traadita ühenduse, suurema edastuskiiruse ja parema ühilduvuse, pakkudes samal ajal suurepärast helikvaliteeti ja kristallselget vestluskogemust.

Poolkõrva ehitus.

Mugav kanda.

Poolik kõrvasisene disain sobib paremini kõrvakanalisse ning on mugavam ja püsib kõrvas paremini. Peatage muusika, et suhelda läheduses olevate inimestega ilma kõrvaklappe eemaldamata. Üks kõrvaklapp kaalub ainult 4.5g. Kompaktne ja kerge disain muudab kasutamise veelgi lihtsamaks ja meeldivamaks.

Traadita, piiramatu vabadus.

Kõrvaklapid kasutavad jagatud traadita disaini ja ühendavad traadita stereoheli jaoks vasaku ja parema kõrva. Ärge piirake ennast, kasutage erinevate vajaduste rahuldamiseks kas ühte või mõlemat kõrvaklappi.

 • Esimene ühendus tuleb luua käsitsi nutitelefoni Bluetooth seadetes. Automaatse ühenduse loomiseks peaks seadme Bluetooth funktsioon olema vaikimisi sees..
 • Hüpikakende sidumise funktsioon töötab ainult teatud Mi ja Redmi nutitelefonide mudelite korral, millele on installitud uusim MIUI versioon. Pärast tarkvara värskendust toetatakse rohkem mudeleid.
 • Kestvustesti: kõrvaklapid on täielikult laetud 100% helitugevusega (nutitelefon). Tööaeg võib ulatuda 4 tunnini. Kui kõrvaklapid ja laadimiskomplekt on täielikult laetud, saab muusikat pidevalt mängida umbes 14 tundi. Konkreetne kasutusaeg võib varieeruda sõltuvalt kasutustingimustest.
 • Kuulmise kaitsmiseks on soovitatav eemaldada kõrvaklapid umbes iga 30 minuti järel, et kõrvad saaksid puhata.
 • Aku eluea andmete allikas: Shenzhen MORLAB Communications Technology Co., Ltd. Aruande number: SZ19070223A01.
 • Kõrvaklappe Bluetooth tehnoloogia olemuse tõttu võivad lähipiirkonnas teised kõrvalolevad elektromagnetilised signaalid häirida. Traadita tehnoloogia olemuse tõttu võivad heli- ja videosignaalid viivitada või aeglustuda, kui seade täidab kuvarifunktsioone ja edastab Bluetooth signaale.
 • Laadimisel veenduge, et laadimispesas pole niiskust või võõrkehi.

Tehnilised andmed

VariantEarphones 2
Aku kestvusup to 4 h

Kommentaarid

14-päevane tagastusõigus

ostetud toodetele

Turvalised ja kiired

interneti maksed

Kohalik ametlik tarnija

Kiire tarne ja tugi

Liitu uudiskirjaga

Saad esimesena uudiseid parimatest pakkumistest.

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Sinu arvamus on meile oluline