Redmi Buds 3 Pro Graphite Black

61,99 €

- +

Tootekirjeldus

35dB nutikas mürasummutus* | Ühendus kahe seadmega | Traadita laadimine | 28h pikk aku *Ainult Xiaomi, Redmi mobiiltelefonid on loodud TI kohanduva mürasummutus funktsiooni jaoks. Ühilduvad mudelid avaldatakse järjest. Selle funktsiooni rakendatavuse tõttu peavad kasutajad uuendama oma telefoni operatsioonisüsteemi uusimale MIUI versioonile.
 • 35 dB aktiivne mürasummutus Reguleerimiseks saadaval 3 režiimi*
 • Kiire laadimine Peale 3 minutit laadimist võite kasutada kuni kolm tundi
 • Kahe seadme nutikas ühendus Ühildub mitme seadmega
 • Juhtmeta laadimine Laadimine algab, kui ümbris on laadimis levis
 • TI stseeni hinnang Reguleerib kohanduva mürasummutuse sügavust*
 • Kahekordne läbipaistvuse režiim Võimaldab teil kõrvaklappe kandes vabalt vestelda*
 • 9mm komposiit vibreeriv membraanmähis Seadistatud Xiaomi helilaboris
 • Kasutage ümbrisega kuni 28 tundi Aku tööiga ühe laadimisega kuni 6 tundi
 • *Ainult Xiaomi, Redmi mobiiltelefonid on loodud TI kohanduva mürasummutus funktsiooni jaoks. Ühilduvad mudelid avaldatakse järjest. Selle funktsiooni rakendatavuse tõttu peavad kasutajad uuendama oma telefoni operatsioonisüsteemi uusimale MIUI versioonile.
 • *Ainult Xiaomi, Redmi mobiiltelefonid on loodud toetama kahekordse läbipaistvuse režiimis vahetamist. Ühilduvad mudelid avaldatakse järjest. Selle funktsiooni kasutamiseks peavad kasutajad uuendama oma telefoni operatsioonisüsteemi uusimale MIUI versioonile.
 • *Ainult Xiaomi ja Redmi mobiiltelefonid toetavad 3 režiimi reguleerimist. Kohandatud mudelid avaldatakse partiidena ja need tuleb uuendada MIUI uusimale versioonile.
35 dB sügav mürasummutus *.
Võimaldab teil nautida maailma, kus on vähem taustamüra
Kõrvaklapid kasutavad kahekordset aktiivse mürasummutus tehnoloogiat koos tagasiside ja edasi suunaliste mikrofonidega. Need summutavad tõhusalt ümbritseva müra ja vähendavad liigset müra kõrvakanalis. Mürasummutus võib ulatuda 35 dB*. **Mürasummutus on lubatud aktiivse mürasummutus tehnoloogia kaudu. See toetab maksimaalset mürasummutus sügavust 35 dB, mis võib vähendada taustamüra kuni 98%. Katseandmed esitab Hiina riiklik metroloogiainstituut. Tegelikud tulemused võivad erineda sõltuvalt kasutaja kõrvade suurusest, valitud pungadest, kõrvakanali struktuurist, kõrvaklappide kandmisest, sellest, kas kasutaja närib või teeb trenni jne.
Sügav mürasummutus
Metroo, lennuk
Metroo või lennukiga reisides tühistab see tõhusalt mootori möirgamise ja muud vibratsioonimürad autos/salongis, muutes reisi vaikseks ja mugavaks
Tasakaalustatud mürasummutus
Kohvikud, pargid
Kui puhkate kohvikus, eemaldab see tõhusalt ümbritseva müra, võimaldades teil nautida oma vaikset pärastlõunast hetke
Kerge müra summutamine
Raamatukogud, kontorid
Suhteliselt vaikses keskkonnas, nagu raamatukogud ja kontorid, vähendab see ümbritsevat müra, võimaldades teil nautida aega iseendaga
TI stseeniotsustus tunneb teie kõrvu paremini TI algoritm hindab stseeni ümbritseva müra taseme ja kasutusharjumuste alusel. Reguleerige müra summutamise sügavust erinevates keskkondades. *Ainult Xiaomi, Redmi mobiiltelefonid on loodud TI kohanduva mürasummutus funktsiooni jaoks. Ühilduvad mudelid avaldatakse järjest. Selle funktsiooni rakendatavuse tõttu peavad kasutajad uuendama oma telefoni operatsioonisüsteemi uusimale MIUI versioonile.
*Kohanduv mürasummutus funktsioon: ühendage kõrvaklapid ja kandke neid vasakul ja paremas kõrvas. Lülitage MIUI seadete all mürasummutus režiimile ja valige rakenduses selle alt käsitsi kohanduv režiim.
Kolme mikrofoniga kõne müra summutamine
Kuulda selgelt mürarikkas keskkonnas
Kolm mikrofoni koos närvivõrgu mudeli kaudu sisse lülitatud kõne müra summutamise algoritmiga suudavad inimeste häält täpselt üles võtta, vähendades samal ajal ümbritseva tausta müra. See võimaldab mürarikkas keskkonnas segamatult vestelda.
Tagasiside mikrofon
Suhtlemis mikrofon
Edastamis mikrofon
Kahekordne läbipaistvusrežiim*
Kuulake ümbritsevaid helisid ilma kõrvaklappe välja võtmata
Kui läbipaistvusrežiim on sisse lülitatud, kuulete endiselt ümbritsevaid helisid ilma kõrvaklappe välja võtmata. Vahetage häälrežiimi täiustamiseks, et inimhääl oleks selgem. Kõrvaklappidega saate oma sõbraga rahulikult vestelda.
Läbipaistvus
Parandage häält
*Vaikimisi on läbipaistvusrežiim. Saate valida sobiva mudeli vastavas MIUI versioonis valiku „Häälirežiimi täiustamine”.
9 mm komposiit vibreeriv membraanmähis
Taastab rohkem heli üksikasju
9 mm komposiit vibreeriv membraanmähis pakub teile suurepärast kuulmiskogemust. Pärast Xiaomi sisemise helilabori professionaali häälestamist on kõrge heli selge ja moonutamata, samal ajal kui madal heli on rikkalik ja puhas ning puhtama helikvaliteediga.
28-tunnine ülipikk aku*
Jätkake muusika nautimist
Sisseehitatud väikese energiatarbega kiibiga töötavad kõrvaklapid ühe laadimisega kuni 6 tundi*. Laadimisümbrise abil saavad kõrvaklapid töötada kuni 28 tundi*. Nii saate muusikat tundide kaupa nautida.
 • 6tundi Ühekordseks kasutamiseks (mürasummutus välja lülitatud)
 • 28tundi Üldine aku kasutusaeg (mürasummutus välja lülitatud)
*Aku eluea testimise tingimused: kõrvaklappide aku on 100%, kõrvaklappide helitugevus on reguleeritud 50%-le, Bluetoothi ​​kodeerimisrežiim on AAC ning ANC -funktsioon ja läbipaistvusrežiim lülitatakse MIUI -sätte kaudu välja. Katseüksus: tühjendage Redmi Buds 3 Pro aku täielikult heli esitamise ajal, kuni kumbki kõrvaklappidest mängimise lõpetab. Tegelikud töötunnid võivad sõltuvalt kasutustingimustest, laadimistasemest ja keskkonnateguritest erineda.
Toetab kiir laadimist
Toetab juhtmevaba laadimist
Kiire laadimisega saab kõrvaklappe laadida vaid 10 minutit ja seejärel lubada teil muusikat kuulata kuni 3 tundi. Kui aku hakkab tühjaks saama, tehke väike paus ja laske sel laadida. Laadimisümbris toetab ka Qi juhtmevaba laadimist, muutes laadimise ülimugavaks.
 • Muusika taasesitus kuni 3 tundi
 • Laadimine 10 minutit
*Pildil näidatud juhtmevaba laadimisalus ei kuulu komplekti ja see tuleb eraldi osta.
*Traadita laadimine: traadita laadimiskeskus asub kõrvaklappide tagaküljel umbes 8 mm kaugusel Redmi logo kohal. Laadimiseks peab ümbrus olema joondatud traadita laadija keskpunktiga. Kui laadimistuli põleb, näitab see, et traadita laadimine töötab korralikult.
Võimalik ühendada korraga kahe seadmega
Nutikas lülitus meelelahutuse ja töö vahel
Sama kõrvaklappide komplekti saab ühendada kahe seadmega, mis läbivad samaaegselt platvorme, nagu Android, iOS ja Windows, võimaldades teil hõlpsalt meelelahutuse ja töö vahel vahetada. Sidub Bluetoothiga, avades telefoni lähedal asuva kõrvaklappide kasti* või klõpsates kiiresti hüpikaknal*, mis võimaldab teil nautida uut kiire ühenduse meetodit. **Kahe seadmega ühendamise funktsioon on vaikimisi sisse lülitatud. Mõne kolmanda osapoole meediarakenduse puhul võidakse heli esitada kõlari kaudu või toimingute vahel vahetamisel ebaõnnestuda. Kui otsustate selle funktsiooni välja lülitada, looge ühendus oma Xiaomi Redmi mobiiltelefonidega ja uuendage oma telefoni operatsioonisüsteem uusimale MIUI versioonile. Ühilduvad mudelid avaldatakse järjest..
*Hüpikakna kiireks sidumiseks peate uuendama oma telefoni operatsioonisüsteemi uusimale stabiilsele versioonile. Ühilduvaid mudeleid katsetatakse ja need peaksid varsti valmima.
Kõnele vastamiseks puudutage kaks korda Puudutage kõrvaklappide tagaosa, et näha juhtnuppe, sealhulgas lülitusrežiime, muusika pausi ja taasesitust jne.
Toetab ka äratuse hääljuhtimise funktsiooni.
 • Puudutage kaks korda Kõne vastuvõtmine/hoidmine
  Muusika taasesitus/paus
 • Vajutage ja hoidke all mõlemat kõrvaklappi Mürasummutus / läbipaistvus
  Lülitusrežiim
 • Puudutage kolm korda Lülitu järgmisele loole
  Lõpeta kõne
*Äratuse hääljuhtimise funktsioon tuleb seadistada vastava mudeli vastavas MIUI versioonis.
*Seda saab kasutada ka žestide abil, mida saab seadistada vastava mudeli vastavas MIUI versioonis.
Rohkem detaile
Kõrvasisene avastamine Kõrvaklappide väljavõtmisel saab muusika automaatselt peatada. Muusika taasesitamist saab jätkata, kui see uuesti sisse lülitatakse.
IPX4 veekindel* Igakülgne pritsmekindlus, kaitstes kasutajaid higi ja pritsmete eest.
Mitme silikoonist kõrvaotste kättesaadavus Pakub kolme suurusega kõrvaotste, sealhulgas suured, keskmised ja väikesed, kasutaja äranägemise järgi, pakkudes mugavamat kasutuskogemust.
Leidke oma kõrvaklapid Bluetooth -ühenduse ulatuses saate kõrvaklapid leida heli järgi.
 • *Kõrvaklapid leiate ka heli järgi, mis sõltub rakendatava mudeli vastavast MIUI versioonist. Kõrvaklapid ei toeta laadimisümbrisesse paigutades heli tekitamise funktsiooni. Xiaomi sisemiste laboratoorsete andmete kohaselt peaks kõrvaklappide otsimisel lähivahemiku heli kaudu olema telefoni ja kõrvaklappide vahekaugus vaikses, ligipääsetavas keskkonnas 10 meetri piires ning kõrvaklapid ja telefon ühendama Bluetoothiga . Tegelikud vahemaad võivad olenevalt keskkonnatingimustest erineda.
 • *Enne laadimist veenduge, et laadimisport ei sisaldaks vedelikku ega võõrkehi.
 • *Sellel lehel olevad kõrvaklappide funktsionaalsuse pildid on illustratiivsed. Toote parameetrid on ainult viitamiseks. Mõned toote parameetrid võivad erineda väliste tegurite, näiteks keskkonna, mobiiltelefonisüsteemi erinevuste tõttu. Üksikasjade saamiseks vaadake tegelikku toodet.
 • *Ainult Xiaomi ja Redmi mobiiltelefonid toetavad 3 režiimi reguleerimist. Kohandatud mudelid avaldatakse partiidena ja need tuleb uuendada MIUI uusimale versioonile..
 • *IPX4 veekindluse test. Vastavalt GB/T 4208-2017 korpuse kaitse reitingule (IP-kood) läbis see Suzhou tootekvaliteedi järelevalve ja kontrolli instituudi läbiviidud testi. Katseprotokoll nr. on WPHE210546. Katsetulemus näitas, et see vastab standardile GB/T 4208-2017.

Kommentaarid

14-päevane tagastusõigus

ostetud toodetele

Turvalised ja kiired

interneti maksed

Kohalik ametlik tarnija

Kiire tarne ja tugi

Liitu uudiskirjaga

Saad esimesena uudiseid parimatest pakkumistest.

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Sinu arvamus on meile oluline