Xiaomi Buds 3T Pro - Aurora Green

99,99 €

Samas kategoorias on veel 27 toodet :

Rohkem infot

AsukohtSaadavusTarneaeg
Tellitav1001-5 tp

- +

%7B%221%22%3A%7B%22wh%22%3A%22other%22%2C%22quantity%22%3A%22100%22%7D%7D

Tootekirjeldus

Buds 3T Pro Kaasahaaravad rütmid, maagiline heli
Kuni 40 dB aktiivne mürasummutus* 3+1 režiimi
Kahe magnetiga dünaamiline draiver, mis on kaetud DLC-gaTundlik kõige peenemate detailide suhtes
Hi-Fi helikvaliteet Kõrglahutusega heli ülimadala moonutusega
Ergonoomiline disainHästi sobituvad,
kerged ja mugavad
HRTF professionaalne häälestus Stuudio kvaliteedi kalibreerimisstandard
Täiustatud dimensiooniline helitehnoloogia* Kaasahaarav heli
Topelt läbipaistvusrežiim Võimaldab kõrvaklappe kandes vabalt vestelda
Ülipikk aku tööiga Kuulake kauem
Kuni 40 dB adaptiivsed ANC kõrvaklapid. Kuulake paremini nutika aktiivse mürasummutusega. Puhas ja imeline Hi-Fi heli. Võimas filmilik helielamus dimensioonilise heliga. Uus juhtmevaba disain kaasahaarava heli jaoks.
Elegantne disain, suurepärane heli Voolujooneline kere on inspireeritud Möbiuse silmuse disainist, millel on rafineeritud ja elegantne stiil.
Kuni 40 dB sügav mürasummutus Leidke rahu ja vaikus elavatel tänavatel. Müra vähendamise sügavus 40 dB võib vähendada taustmüra kuni 99%. Blokeerige segajad ja looge oma imelise heliga maailm.
Nutikas aktiivne mürasummutus Blokeeri müra õigel viisil. Täiesti uus adaptiivne mürasummutustehnoloogia jälgib reaalajas ümbritseva müra taset ja tüüpi ning valib automaatselt sobiva mürasummutusrežiimi. See mõistab heli ja mõistab sind veelgi paremini.
Metroo | Raudteejaamad | Lennujaamad
Sügav mürasummutus. Sügav mürasummutus väga mürarikkas keskkonnas võimaldab teil rahulikult mööduvat maastikku nautida.
Tänavad | Kohvikud
Tasakaalustatud mürasummutus. Mõõdukalt mürarikkas keskkonnas kasutage tasakaalustatud mürasummutust, et põgeneda saginast kvaliteetse heliga maailma.
Kontorid | Raamatukogud
Kerge mürasummutus. Filtreerib vähem mürarikastes keskkondades klaviatuuril tippimise, hiireklõpsud ja muud masina tekitatud helid, pakkudes mugavamat elamust.
Kahekordne läbipaistvusrežiim Nautige muusikat ja rääkige vabalt. Läbipaistvusrežiimis kuulake muusikat ümbritsevaid helisid kuuldes. Täiustage häälrežiimi pingevabaks vestluseks isegi siis, kui kõrvaklapid on sisse lülitatud.. * Vaikesäte on läbipaistvusrežiim. Saate lubada häälrežiimi täiustamise käsitsi. Toetatud mudelite kohta vaadake joonealuseid märkusi.
Kolmekordse mikrofoniga kõne mürasummutus Sujuvam ja selgem kõne. Tagasiside-, edasisuuna- ja kõnemikrofonid töötavad koos, et eraldada täpselt taustmüra ja hääl, muutes vestlused selgemaks.
DLC kahe magnetiga seade Ülitundlik dünaamiline draiver täidlase ja resoneeriva heli jaoks. Topeltneodüümmagnetid ja kõrge kõvadusega DLC-diafragma parandavad oluliselt dünaamilist tundlikkust, nii et kõige peenemad helidetailid jõuavad teie kõrva.
 • CCAW mähis Kerge spiraal detailide ja paremate kõrgete sageduste jaoks
 • Eriti kõva DLC
  diafragma kate
  Eriti kõva teemandilaadne süsinik
 • Võimsad topelt neodüümmagnetid Vähendage magnetilist leket
Järgmise põlvkonna LHDC 4.0 koodek*.
Kristallselge kõrgsagedusheli.
Uue põlvkonna LHDC 4.0* protokoll HD-heliedastusega pakub kvaliteetset heli. Kõrglahutusega 96 kHz diskreetimissagedus ja Hi-Fi helikvaliteet tagavad senisest parema juhtmevaba kuulamiselamuse.
 • 24bit / 96kHz Kõrglahutusega heli
 • THD ≤ 0,08% Ülimadal moonutus*
Dimensiooniline helitehnoloogia Xiaomi esimene dimensiooniline helitoode.
Muutke oma kuulamelamust.
Traditsiooniline stereoheli tähendab heli kuulmist ainult vasakult ja paremalt küljelt. Kuid Immersive Soundi abil on heli nüüd kuulda kõikjalt teie ümber, võimaldades teil tõeliselt kogeda ümbrust. Ja Track Head Movementiga viiakse see tunne veelgi kaugemale. Pead pöörates jääb heli sinna, kus see peabki olema, nagu oleksite päriselt looduses jalutanud.
* Vt joonealuseid märkusi mudelite kohta, mis praegu toetavad dimensioonilist heli.
HRTF professionaalne häälestus Stuudio kvaliteedi kalibreerimisstandard.
Olge valmis selleks, et teid liigutab elutruu heli.
Professionaalselt häälestatud Xiaomi Acoustic Labi poolt, kasutades HRTF-i (peaga seotud ülekandefunktsioon) mudeleid, et tagada mõõdukas, täpne ja harmooniline heli stuudio tasemel. Isegi nõudlikud muusikaprofessionaalid jäävad helikvaliteediga rahule.
 • Selged kõrged toonid Kõrgematel sagedustel säilib rohkem detaile, parandades samas sobimatult karmid helid, et tagada suurepärane muusika ja ilus heli.
 • Mõõdukad bassitoonid Annab loomuliku, kaasahaarava madalsagedusliku elamuse.
Soovitab
Luca Bignardi,
Grammy võitnud albumi "Escucha" heliinsener.
"Ma hindan väga Xiaomi Buds 3T Pro kõrglahutusega heli taasesitust, mis võimaldab kuulda heli tõelisi detaile selle kvaliteetse juhtmevaba seadme abil."
Ergonoomiline disain Kerge kanda. Vaid 4,9 g kaaluvad kõrvaklapid on ergonoomilise disainiga 14-punktilise kumera pinnaga, mis järgib kõrvakanali kontuure, samas kui kattuvate raskuskeskmetega struktuur moodustab stabiilse kolmnurga, mis sobib tihedalt kõrva sisse, vältides klappide väljakukkumist treeningute ajal.
Mitmes suuruses kõrvaklapi otsikud.
Mugav pikka aega kanda.
IP55 Tolmu- ja veekindel, ideaalne treenimiseks. Kõrgekvaliteediline vedel silikoonmaterjal kaitseb teie kõrva. IP55 reiting* võimaldab teil nautida muusikat isegi treeningute ajal.
Ülipikk aku tööiga.
Muusika ei pea kunagi lõppema.
Kuni 24 tundi* taasesitusaega, kui seda kasutatakse koos laadimisümbrisega. Laadimisümbris toetab Qi juhtmevaba laadimist*, mis ühildub erinevate laadimisseadmetega.
 • Kuni6Aku eluiga ühe laadimisega
 • Kuni24godzin Aku eluiga laadimisümbrisega sidumisel
Kahe seadme nutikas ühendus.
MIUI hüpikaken kiireks sidumiseks.
Kiireks sidumiseks avage Xiaomi nutitelefoni lähedal laadimisümbris ja puudutage selle ilmumisel hüpikakent*. Kõrvaklappe saab üheaegselt ühendada kahe seadmega Androidi, iOS-i või Windowsi süsteemis, nii et te ei jää arvutiga töötades telefonikõnedest ilma. * Vaadake joonealuseid märkusi konkreetsete mudelite kohta, mis toetavad hüpikakent. Tootepildid on ainult viitamiseks. Vaadake tegelikku toodet.
Pigistamisega juhtimine Lülitage ja valige lihtsa pigistamisega. Režiimide vahetamiseks, muusika peatamiseks või muude funktsioonide valimiseks suruge sujuvalt voolujoonelise kõrvaklappide varre kõrgendatud ala kergelt kokku.
 • Pigistage ja hoidke vasakut/paremat kõrvaklappi
  ANC-režiim/läbipaistvusrežiim
 • Pigistage üks kord vasakut/paremat kõrvaklappi
  Esita/peata heli
  Vasta/lõpeta kõne
 • Pigista kolm korda
  Esita eelmine lugu
 • Pigista kaks korda
  Esita järgmine lugu
  Keeldu sissetulevast kõnest
 • Märkused:
 • * Sellel lehel olevad pildid on ainult illustratiivsed ja ei pruugi olla toote täpne esitus. Toote parameetrid on ainult viitamiseks. Mõned tooteparameetrid võivad väliste tegurite, näiteks keskkonna ja nutitelefoni süsteemide erinevuste tõttu erineda. Üksikasjade saamiseks vaadake tegelikku toodet.
 • * Hiina riikliku metroloogiainstituudi mürasummutuskatse andmed. Tegelikud tulemused võivad olenevalt kasutustingimustest erineda. Kummagi kõrvaklapi pigistamine ja hoidmine võimaldab vaikimisi lülituda ainult ANC- ja läbipaistvusrežiimide vahel. ANC- ja läbipaistvusrežiimi seaded ning MIUI seaded on saadaval ainult valitud Xiaomi ja Redmi seadmetes, millel on uusimad MIUI versioonid. Ühilduvad mudelid: Xiaomi 12 Pro, Xiaomi 12, Xiaomi 12X, Xiaomi 11T Pro, Xiaomi 11T, Mi 11, Mi 10 Pro, Mi 10, Mi Note 10 Lite.
 • * Dimensiooniline heli on rakendatav seda funktsiooni toetavate rakenduste muusika ja videote puhul. Dimensiooniline heli, kaasahaarav heli ja pea liikumise jälgimine on saadaval ainult valitud Xiaomi ja Redmi seadmetes. Ühilduvad mudelid: Xiaomi 12 Pro, Xiaomi 12.
 • * LHDC 4.0 on saadaval ainult valitud Xiaomi seadmetes. Ühilduvad mudelid: Xiaomi 12 Pro, Xiaomi 12.
 • * THD≤0,08% testiti sagedusel 1kHz ja helirõhu tasemel 94dB.
 • * IP55 tolmu- ja veekindluse test. Vastavalt standardile IEC 60529:2013. Korpuse kaitsereiting (IP-kood) läbis Shenzheni metroloogia- ja kvaliteedikontrolli akadeemia läbiviidud testi. Katsearuanne nr on WT213104121. Testi tulemus näitas, et see vastab standardile IEC 60529:2013. IP55 reiting kehtib kõrvaklappide endi, mitte kõrvaklappide laadimisümbrise kohta. Ärge kasutage kõrvaklappe kuuma vee läheduses, sest kõrvaklappe ei saa kasutada vannis või duši all käies. Püüdke vältida kõrvaklappide kasutamist raske treeningu ajal, sest treeningu ajal tekkiv higi võib seadet kahjustada. See toode on ostmise hetkel pritsme-, vee- ja tolmukindel, kuid need omadused ei ole püsivad ja võivad igapäevase kulumise korral aja jooksul väheneda. Teie garantii ei kata kahjustusi, mis on põhjustatud teie seadme vedelikku kukkumisest.
 • * Aku tööea testi tingimused: kõrvaklappide aku laetuse tase on 100%, kõrvaklappide helitugevus on reguleeritud 50%, Bluetoothi kodeerimisrežiim on AAC ning ANC-funktsioon, läbipaistvusrežiim, kaasahaarav heli ja jälgimispea liikumine on välja lülitatud MIUI seadistus. Testüksus: tühjendage Xiaomi Buds 3T Pro aku heli esitamise ajal täielikult, kuni kumbki kõrvaklapp lõpetab esitamise. Enne laadimist veenduge, et laadimispordis ei oleks vedelikke ega võõrkehi. Kõrvaklappide laadimise ja aku kasutusaja andmed saadi tootja poolt läbi viidud sisetestist. Tegelikud kasutustunnid võivad olenevalt kasutustingimustest, laadimistasemest ja keskkonnateguritest erineda.
 • * Kui laadite laadimisümbrist Qi juhtmevaba laadimisega ühilduva juhtmeta laadijaga, asetage laadimisümbris esiküljega ülespoole. Pildil kujutatud juhtmevaba laadimisalus ei kuulu komplekti ja tuleb eraldi osta.
 • * Kahe seadme ühenduvus võib olenevalt seadmest erineda. Arvuti videorakendus on vajalik, et toetada telefonikõnede vastamisel või lõpetamisel sünkroonset pausi või jätkamist.
 • * Ainult uusimate MIUI versioonidega Xiaomi ja Redmi mobiiltelefonid toetavad MIUI hüpikakent kiireks sidumiseks. Ühilduvad mudelid: Xiaomi 12 Pro, Xiaomi 12, Xiaomi 11T Pro.
 • * Bluetooth® sõnamärk ja logod on registreeritud kaubamärgid, mis kuuluvad ettevõttele Bluetooth SIG, Inc. ja Xiaomi inc. on litsentsi all. Muud kaubamärgid ja kaubanimed on nende vastavate omanike omad.
 • * Seadme juhtimiseks pigistage õrnalt kõrvaklapi varre kõrgemat kohta. Välised tegurid, nagu rõivaste juhuslik puudutamine või temperatuur, võivad tekitada teatud määral pigistussurvet, mille tulemuseks on valepuudutused. Kasutage pigistamise regulaatorit mõistlikult.

Kommentaarid

14-päevane tagastusõigus

ostetud toodetele

Turvalised ja kiired

interneti maksed

Kohalik ametlik tarnija

Kiire tarne ja tugi

Liitu uudiskirjaga

Saad esimesena uudiseid parimatest pakkumistest.

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Sinu arvamus on meile oluline