Promocja!

Xiaomi Wireless Keyboard and Mouse Combo (English)

20,99 €

-1,00 €

21,99 €

AsukohtSaadavusTarneaeg
Tähesaju tee 9 esindus5Kohal

- +

%7B%221%22%3A%7B%22wh%22%3A%22office%22%2C%22quantity%22%3A5%7D%7D

Tootekirjeldus

Xiaomi Wireless Keyboard and Mouse Combo Nautige oma juhtmevaba töölauda 2,4 GHz traadita edastus | Multifunktsionaalsed kiirklahvid | Lihtne ja kerge
Veelgi puhtam töölaud 2,4 GHz juhtmevaba klaviatuuriga Usaldusväärne 2,4 GHz juhtmevaba edastus pideva ja stabiilse signaaliga. Kompaktne juhtmevaba nanovastuvõtja asendab juhtmega ühendusi, luues korraliku töökeskkonna.
Täissuuruses 104 klahviga funktsionaalsus See klassikaline täissuuruses 104 klahviga kolmetsooniline disain sisaldab kõiki standardse klaviatuuri, klahvistiku ja nooleklahvide funktsioone.
Klahvide üldine paigutus on kompaktne ja mõistlik, muutes trükkimise mugavamaks.
12 Fn-klahvi tõhusaks tööks Fn-klahvidega klahvid Fn+F1-F12 toetavad helitugevuse reguleerimist, meedia taasesitust, vaigistamist, lugude vahelejätmist ja muid tavapäraseid arvutifunktsioone, muutes tavalised arvutitoimingud lihtsaks.
Silindrilised klahvikatted, mis sobituvad teie sõrmedega Kerged ja õhukesed üksikud klahvikatted on kumera silindrilise pinnaga. Need sobivad teie sõrmedega ja pehmendavad klahvivajutust. Lasergraveeritud märgid on selged ja kulumiskindlad ning loodud kestma.
Kerge 60 g hiir piiramatuks liikumiseks Kerge hiir (ilma akuta), mis töötab ühe AAA patareiga, kaalub ainult 60 g, seda on lihtne eemaldada, see leevendab sõrmede ja randme survet pikaajalisel kasutamisel.
Kindel hoid stabiilseks juhtimiseks Keskmise suurusega mugav arvutihiir, mis tagab loomuliku sobivuse peopesa ja sõrmede vahel. Nupud on tundlikud ja neid on lihtne vajutada. Sümmeetriline disain keskmise kerimisrattaga nii vasaku- kui ka paremakäeliseks kasutamiseks.
1000DPI täppisandur stabiilse väljundi jaoks Hiir on varustatud originaalse 1000 DPI täppisanduriga*, mis sobib ideaalselt tööks ja õppimiseks.
*DPI varieeruvus ±10%
Plug-and-play, draiverivaba USB juhtmevaba nano-vastuvõtja, draiveri installimine pole vajalik, plug-and-play. Ühe vastuvõtjaga saab üheaegselt ühendada klaviatuuri ja hiire. Kompaktne ja kerge. Praktiline ja tõhus.
 • Klaviatuuri indikaatortuled
  Neli eraldi funktsiooni märgutuld näitavad iga funktsiooniklahvi tööolekut. Kui seadme aku laetuse tase on madal, näitab oranž tuli, et aku tuleb välja vahetada.
 • Optimeeritud klaviatuuri kaldenurk
  6° kaldenurk ühtib teie peopesade ja randmete loomuliku nurgaga ergonoomilise mugavuse tagamiseks.
 • Aku tühjenemise hoiatus
  Ühe AAA-patarei toitel töötaval hiirel on sõltumatu toitelüliti koos automaatse puhkerežiimiga, et vähendada ooterežiimi energiatarbimist ja maksimeerida energiatõhusust aku pika tööea tagamiseks.
 • Integreeritud nanovastuvõtja
  Mini 2,4 GHz signaalivastuvõtja saab asetada hiires asuvasse spetsiaalsesse pesasasse, nii on väiksem tõenäosus seda ära kaotada.
*Aku märgutuli vilgub kolm sekundit oranžilt, enne kui see automaatselt välja lülitub. Seejärel lülitub sisse nutikas energiasäästurežiim klaviatuuri tavapärase kasutamise jätkamiseks.
 • Märkused:
 • *Kõik sellel lehel viidatud andmed pärinevad Yuemi laborist, kui pole märgitud teisiti. Katseandmed võivad olenevalt keskkonna erinevustest erineda.

Kommentaarid

14-päevane tagastusõigus

ostetud toodetele

Turvalised ja kiired

interneti maksed

Kohalik ametlik tarnija

Kiire tarne ja tugi

Liitu uudiskirjaga

Saad esimesena uudiseid parimatest pakkumistest.

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Sinu arvamus on meile oluline