Mi Electric Toothbrush (T300)

39,99 €

Xiaomi Mi Electric Toothbrush utlrahelil põhinev hambahari aitab teid oma hammaste eest hästi hoolitseda. Veekindel korpus, IPX7 sertifikaat ja aku mis võimaldab kuni 18 päeva kasutamist. Mobiilirakenduse kaudu saadaolevad nutikad funktsioonid muudavad Mi Electric Toothbrush tõeliseks revolutsiooniks tervislike igemete ja kauni naeratuse eest hoolitsemisel.

Samas kategoorias on veel 30 toodet :

Rohkem infot

Toode on otsas

Tootekirjeldus

​MiJia Sonic
Electric Toothbrush

Puhtad hambad. Ilus naeratus.


Võimas vibratsioonimootor
3 puhastusrežiimi
6 andurit puhastamise tulemuste jälgimiseks
Harja kasutamine ja parameetrite valimine rakenduse poolt

tooth-01.png

Ilusa naeratusega kindlalt maailmale vastu

Igapäevane hammaste harjamine tunduks nagu tavaline ja väike tegevus, aga sellel on meie elule suur mõju. Head hammaste harjamise harjumused mitte ainult ei paranda meie elukvaliteeti, vaid suurendavad ka enesekindlust. Kuidas saate muuta oma hambad tervemaks ja naeratus enesekindlamaks? Mi Electric Toothbrush hambahari annab teile vastuse!

Suure jõudlusega magnetmootor


Suurepärasel elektrilisel hambaharjal pole mitte ainult kõrge sagedusega vibratsioon, vaid ka erakordne jõud. Saksa ja Jaapani ekspertide välja töötatud ülitõhus magnetilise levitatsiooni helimootor vibreerib üle 31 000 korra minutis ja selle pöördemoment on üle 230gf.cm*. See tähendab, et jõud ei jää mitte ainult kontsentreerituks kõrgsagedusliku vibratsiooni peale, vaid et see ka jõuab hästi otse harja peale. Isegi siis, kui panna see otse vastu hambaid, säilitab harjapea oma jõu ning vesi ja hambapasta mullid suus moodustavad pisikesi impulsse, mis võimendavad puhastamist. Harjad jõuavad ka hammaste vahele, eemaldades mustuse ja saavutades sügavama puhtuse kui ainult käsitsi hambaharjaga pestes.

tooth-04-data-ee.pngtooth-04.jpg
tooth-05.jpg

Uus kõrge tihedusega, korrosioonivastane, metallivaba harjapea


Ehkki see tundub esmapilgul tavalisena, väike harjapea on täiesti erinev tavalistest harjapeadest . Harjapeas kasutatakse korrosioonivastast, metallivaba kõrge tihedusega harjaste tehnoloogiat. Harjaste põhjad ühendatakse kuumuse abil kokku, seejärel kinnitatakse need kindlalt harjapea ülemisse ossa. Erinevalt tavalistest harjapeadest ei ole metalli korrosiooni ega mustuse kinnijäämise ohtu metallpindade soonte vahele, muutes selle harja tervislikumaks ja keskkonnasõbralikumaks. Selles kasutatakse Ameerika ettevõtte DuPonti loodud kvaliteetseid pehmeid harjasi ja selle suure tihedusega harjaste tehnoloogia võimaldab harja, mis on 40% tihedam.* Iga hõõgniit läbib poleerimisprotsessi, et luua siledad ja ümarad harjased. See tagab, et need ei ärrita igemeid ega kriimusta hammaste pinda.

tooth-06-data-v2.png

suurenenud harjaste hulk

tooth-06.png
tooth-06-add-icon.png
tooth-07.jpg
tooth-08b.png

Kolm erinevat režiimi,vali endale sobiv


Mi Electric Toothbrush hambaharja sisse- ja väljalülitusnuppu saab kasutada tavalise režiimi, õrna režiimi ja kohandatud režiimi vahetamiseks. Kasutajad saavad valida harjarežiimi, mis sobib kõige paremini nende igapäevaste hammaste puhastamise vajadustega.

tooth-09-alt.png

Juhtimine rakenduse kaudu


Ühendage Mi Electric Toothbrush rakendusega Bluetoothi ​​kaudu ja kohandage harjamise režiimi vastavalt oma igapäevastele harjumustele ja vajadustele.

Hambahari teab täpselt
kui hästi sa puhastad


Kuidas sa tead, kas harjate õigesti või katate kõik alad võrdselt? Mi Electric hambahari aitab teil seda teada saada. Selle sisseehitatud ülitäpne kiirendusandur tunneb teie harja asendit. See jälgib 6 erinevat suunda, registreerides, millises tsoonis te viibite ja kui kaua seal veedate, iga kord harjades.* Kui ühendate MiHome rakendusse Bluetooth ühenduse kaudu, näete ka iga kord puhastamise eest saamisel saadud skoori. Rakendus registreerib statistikat nagu kestus, katvus ja ühetaolisus ning saate oma harjamis aruannet vaadata ja jälgida igapäevaselt oma hammaste tervist.

tooth-10.png

Elektriline hambahari, mis arvestab oma kasutajatega

Üks laadimine, 18 päeva kasutamist

Ideaalne reisimiseks


Täielikult laetud harja aku kestab tavalise kasutamisega 18 päeva. Rakendus näitab aku taset, nii et seda saaks laadijaga õigeaegselt ühendada.

* 18-päevane aku põhineb põhirežiimis kaheminutilisel harjamisajal. Kasutussagedus ja erinevate režiimide kasutamine põhjustab aku tööea muutust.

Mugav laadimisalus

Universaalne USB-port


Kõige mugavam lahendus on universaalse USB-pordiga hambahari, mida saab ühendada ka akupanga või sülearvutiga. Traadita laadimisalus kiirendab protsessi, tuvastades automaatselt hambaharja ja laadides seda koheselt.

Kompaktne ja mugav korpus IPX7 veekindluse sertifikaadiga


Korpuse mugavuse tagab kõikide osade sujuv ühendamine üksteisega. Induktsioonijaamal ja harjal on IPX7 veekindluse sertifikaat,mis tagab, et vesi ei satu korpuse sisse. Matt viimistlus on kena ja tagasihoidlik, mis sobib suurepäraselt vannituppa.

tooth-14.jpg

* IPX7 veekindel tähendab, et seadet saab 30 minutiks vette lasta kuni 1 meetri sügavusele, kahjustamata seadet vee sissetungimise tõttu. Veeaur võib siseneda seadme sisemusse, nii et ärge kasutage seda vannis käimise ajal.

Kindel haare

Harja tagaküljel asuv libisemiskindel kate tagab kindla haarde kasutamisel.

tooth-15.jpg

Vahedeta nuppude kujundus

Ei pea muretsema korpusesse siseneva vee või hambapasta pärast.

tooth-16.jpg

Mugav laadimisjaam

Traadita laadimisalus võimaldab laadimist kolmes erinevas asendis.

tooth-17.jpg

Korpuse vahetatav rõng

Tänu vahetatavatele värvilistele rõngastele ei pea te muretsema, et kogemata võtate kellegi teise hambaharja. Ideaalne kasutamiseks peres!

tooth-19.jpg

Asendatavad otsikud

Kolme vahetatava harjaotsiku komplekt Mi Electric Toothbrush hambaharjale on nüüd saadaval kahe tugevusega!

tooth-head.jpg

Tehnilised andmed

TootetüüpElektrilised hambaharjad
FunktsioonidInduction charging
ÜhenduvusBluetooth
Aku tüüpLithium-ion

Kommentaarid

14-päevane tagastusõigus

ostetud toodetele

Turvalised ja kiired

interneti maksed

Kohalik ametlik tarnija

Kiire tarne ja tugi

Liitu uudiskirjaga

Saad esimesena uudiseid parimatest pakkumistest.

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Sinu arvamus on meile oluline