Promocja!

Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra

359,99 €

-70,00 €

429,99 €

4000 Pa võimas imemine sügavamaks puhastamiseks
3D takistuste vältimise tehnoloogia
Täiesti uus LDS lasernavigatsioon
5200 mAh suure mahutavusega aku, puhastab kuni 240 ㎡ ühe laadimisega

Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra Auto-Empty Station müüakse eraldi

Samas kategoorias on veel 30 toodet :

Rohkem infot

AsukohtSaadavusTarneaeg
Tähesaju klienditeenindus3Kohal
Tellitav51-3 tp

- +

%7B%222%22%3A%7B%22wh%22%3A%22office%22%2C%22quantity%22%3A3%7D%2C%223%22%3A%7B%22wh%22%3A%22other%22%2C%22quantity%22%3A5%7D%7D

Tootekirjeldus

Mi Robot Vaccum-Mop 2 Ultra Suurim puhastusvõimsus nüüd automaatse kogumisjaamaga 4000 Pa võimas imemine sügavamaks puhastamiseks
3D takistuste vältimise tehnoloogia
Täiesti uus LDS lasernavigatsioon
5200 mAh suure mahutavusega aku, puhastab kuni 240 ㎡ ühe laadimisega
Uuenduslik nutikas tolmu kogumise tehnoloogia, mis tühjendab automaatselt robottolmuimeja prügikonteineri
 • Roboti prügikonteineri automaatne tühjendamine
 • Kaitse allergeenide eest
  Tervislikum elu
 • Puhastab ja eemaldab lemmikloomade karvad ühe korraga
  Lihtsam elu
 • Imeb ja mopib sujuvalt, ilma kokkupõrgeteta
  Kaugjuhtimispult meelerahu tagamiseks
Kaherealine tolmukogumine
10-sekundiline* kohene prügikonteinerii tühjendamine
Kaherealine tolmukogumise süsteem ja võimas 16500 Pa õhuvool* võimaldavad robottolmuimeja prügikonteineri kohe tühjendada. Isetühjenemismehhanism hoiab paremini ära ummistumise ning hoiab robottolmuimeja kogu aeg sujuvalt ja tõhusalt töös.
 • 16 500 Pa Kiire tolmu kogumine
 • Imemise ja puhumise tsükliline disain
 • Õhukanali rõhu jälgimine reaalajas
Kaherealine tolmukogumine Põhjalik ja tõhus prügikonteineri tühjendamine tähendab takistusteta puhastamist
a probleemivaba töötamist
Tavaline üherealine tolmukogumine Maha on jäänud palju jääke, mis võivad ummistada konteineri
4 L suure mahutavusega tolmukott. Viska ära, kui see on täis, säästa aega Suure tolmukoti maht on 10 korda suurem kui tavalistel robottolmuimeja prügikastidel, lisaks on see väga kasutajasõbralik ja portatiivne. 4 L suure mahutavusega tolmukott = 10 x 400 mL tavalist prügikonteinerit
Vaakummopi tehnoloogiat on täielikult uuendatud
Võimas 4000 Pa imemisjõud*. Eemaldage tolm ja juuksed jäljetult Suure jõudlusega harjadeta mootor tagab püsiva ja tugeva imemisvõimsuse, puhastades tolmu, puru ja lemmikloomade karvad pragudest voodi alt.
 • 4 pöörlemiskiirused Imemisrežiimi reguleerimine
 • 400 ml Suure mahutavusega prügikonteiner
Vastupidav ja kauakestev aku. Koristage 240 ㎡ ala ühe korraga* 5200 mAh suure võimsusega aku, mis suudab tavarežiimis ühe laadimisega puhastada rohkem kui 240 m² pinda ilma sagedase laadimiseta.
Kolm veevoolu reguleerimise taset erinevate kohtade puhastamiseks Nutikas elektrooniliselt juhitav veepaak jaotab vee ühtlaselt ilma lekketa ja toetab kolmetasandilist veevoolu juhtimist, et põrandad põhjalikult puhastada.
Täpne 3D-andur takistuste vältimiseks
Aktiivne takistuste vältimine, et vältida kühme ja takerdumisi Varustatud 3D-takistuste vältimise tehnoloogiaga, tuvastab laste mänguasjade, juhtmete ja muude takistuste piirjooned, aeglustades ümbersõidu tegemiseks kiirust.
Madalate kohtade ennetamine, et vältida kappide alla kinnijäämist Eesmine ToF-andur tuvastab täpselt ruumi andmed, et vältida seadme kõrgusest madalamaid kitsaid alasid.
Kukkumiskõrguse mõõtmine reaalajas.Kohene peatumine trepi kõrval Korpuse all olevad kaljuandurid mõõdavad kukkumise kõrgust reaalajas. Astme servale lähenedes see peatub ja pöörab ringi, ilma et peaks muretsema trepist alla kukkumise pärast.
Uus LDS-lasernavigatsioonisüsteem nutika kaardistamisega
360° panoraamkruiisimine. Täpne skaneerimine, tõhus katvus Uue põlvkonna LDS lasernavigatsioonitehnoloogia skaneerib täpselt teie kodu ja kaardistab hetkega tegeliku paigutuse.
Kohandatav puhastusmeetod, et sobituda teie koduga Rakenduse Mi Home/Xiaomi Home kaudu saate lubada mitmesuguseid täiustatud kaardihaldusfunktsioone, et iga korrus saaks puhtaks.
 • Tsooni puhastamine
 • Dünaamiline marsruudi planeerimine
 • Valitud tsooni puhastamine
 • Kohandatud tsooni puhastamine
 • Virtuaalne sein/piiranguala
Mitmetuumaline töötlemine. Nutikam puhastusstiil Cortex™-A53 neljatuumaline kiip ja SLAM-algoritmid aktiveerivad täielikult arvutusvõimsuse, võimaldades samaaegselt reaalajas täpset positsioneerimist ja dünaamilist marsruudi planeerimist, mille tulemuseks on nutikam ja tõhusam puhastus.
Hoolitseb detailide eest, nii et te ei pea seda tegema
Toetab plaanilist puhastust Naudi segamatut nädalavahetust
Võimaldab ületada kuni 20 mm takistusi Kergesti ületada ukseläved ja vaibad
OTA värskenduste tugi Rohkem funktsioone tulemas
 • Märkused:
 • *10 s tolmu kogumine: Dreame Technology Laboratory andmed. Tolmu kogumise aeg 10 s, mõõdetud stopperiga 0,01 s täpsusega.
 • *16500 Pa imemisvõimsus: Dreame Technology Laboratory andmed. Ventilaatori jõudluse katsestendiga mõõdeti korduvalt mootori maksimaalset imemisrõhku sisselaskeava juures 220 V toiteallikaga. Kõik mõõdetud väärtused olid kõrgemad kui 16500 Pa.
 • *4000 Pa eriti suur imemisvõimsus: Dreame Technology Laboratory andmed. Õhutõhususe testimisseadmega kontrolliti, et Mi Robot Vacuum 2 Ultra sisselaskeava maksimaalne vaakumi imemisvõimsus on ülisuure võimsusega režiimis 4000 Pa kõrvalekaldega ±5%.
 • *240 ㎡ puhastusala: Dreame Technology Laboratory andmed. Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra oli täielikult laetud ja läbis enam kui 12 täielikku tsüklit ristkülikukujulises avatud ruumis 4 x 5 m.
 • * Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra Auto-Empty Station müüakse eraldi. Enne automaattühjendusjaama kasutamist võtke automaattühjendusjaama pakendist välja automaattühjendamisjaama konteiner, seejärel asendage sellega robottolmuimeja konteiner, et automaattühjendusjaam töötaks korralikult. Enne automaattühjendusjaama kasutamist lülitage see tagaküljel asuvast lülitist sisse.

Tehnilised andmed

VariantMop 2 Ultra

Kommentaarid

14-päevane tagastusõigus

ostetud toodetele

Turvalised ja kiired

interneti maksed

Kohalik ametlik tarnija

Kiire tarne ja tugi

Liitu uudiskirjaga

Saad esimesena uudiseid parimatest pakkumistest.

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Sinu arvamus on meile oluline