Promocja!

Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro+

299,99 €

-45,00 €

344,99 €

AsukohtSaadavusTarneaeg
Tellitav541-3 tp

Tootekirjeldus

Xiaomi Robot
Vacuum-Mop 2 Pro+ (1T)
Täpne takistuste vältimine,
puhastamise ajal kokkupõrkeid ei teki
S-Cross 3D takistuste vältimine
3D VSLAM visuaalne navigeerimine
3000Pa imemisvõimsus
Pühkimine ja pesemine samaaegselt
S-Cross 3D ToF tehnoloogia ToF 3D tehnoloogiat kasutatakse laialdaselt autonoomses puhastuses. Tänu täpsetele arvutustele ja intelligentsetele anduritele suudab see tõhusalt tuvastada ja mõõta vahemaad ning vältida takistustega kokkupõrget. Selle tehnoloogiaga on varustatud Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro+, mis tagab täiesti uue intelligentse puhastuskogemuse.
Nutikas keskkonna õppimine ja kokkupõrgete vältimine Mis tahes takistuste tõhus tuvastamine tänu footonite tasemel tuvastamisele, mis on 10 korda täpsem kui infrapunatuvastus. Hoover aeglustab ka takistuse tuvastamisel automaatselt kiirust, et vältida kokkupõrget.
Nutikas ruumimõõtmine, et vältida kinnijäämist ToF-tehnoloogia ja ülitäpse anduriga esikaamera mõõdab ja arvutab, kas ruum on piisavalt suur, et hoover ära mahuks. Kui ei, siis muudab tolmuimeja automaatselt suunda, vältides kinnijäämist.
VSLAM 3D visuaalne navigeerimine ToF-anduriga varustatud VSLAM toimib paremini, simuleerides närvivõrgu algoritmi. Samuti parandab see reaalajas mõõtmiste, marsruudi planeerimise ja kaardihalduse intelligentsust ja täpsust.
4x suurendatud skaneerimisala
5-kordne kaardistamise täpsuse tõus
Nutikas kaardihaldus Puhastuse tõhususe suurendamiseks õpib robottolmuimeja automaatselt kaardistama ja jagama kogu ala erinevateks osadeks. Samuti toetab see erinevaid manuaalseid muudatusi, mis põhinevad joonisel pärast paari esimest puhastust. Hoover toetab ka valitud ruumide puhastamist ja võtmepiirkondade puhastamist. *Rakenduses peab olema lubatud kaardihaldusfunktsioon
 • Virtuaalsed seinad
  Puhastusala piiramiseks seadistage virtuaalsed seinad (nt et ei peseks vaipa)
 • Kaardi salvestamine
  See salvestab põrandaplaani sekunditega ning lihtsustab planeerimist ja täpsemat kaardistamist.
Suure jõudlusega Cortex TM-A53 kiip Robottolmuimeja on varustatud neljatuumalise CortexTM-A53 protsessori ja VSLAM-algoritmiga, mis on oluliselt parandanud arvutusvõimet, mis tähendab, et süsteem tuvastab robottolmuimeja asukoha reaalajas paremini, planeerides samal ajal puhastusmarsruuti automaatselt.
Uus pühkimis- ja pesemismaatriks, puhastab iga põranda nagu professionaal Tere tulemast kolmemõõtmelise puhastamise ajastusse. Tolmuimeja näeb rohkem, märkab kõike ja annab teile tervikliku ja tõhusa puhastuskogemuse.
Suur imemisvõimsus 3000 Pa Jaapani NIEDECi suure jõudlusega harjadeta mootor, mis tagab püsiva ja võimsa imemise neljal erineval tasemel. Kohandatud puhastustööriistade abil eemaldab hoover koheselt põrandapragudesse peidetud tolmu ja mustuse. Tolmuimeja on varustatud eriti suure tolmukonteineri, mille maht on 550 ml.
 • NIDEC
  Jaapani harjadeta mootor
 • 4x
  Imemisrežiimi reguleerimine
 • 550ml
  Tolmukonteineri mahutavus
Tõhusus ja täpsus Suure kaliibriga liigutatav imemisava võib töötamise ajal põrandat täpselt jälgida. Eriti tiheda 0,1 mm põhiharja ning kahekihilise tõhusa ja rafineeritud filtreerimise abil on puhastamine täpsem ja tõhusam.
Suur aku mahutavus 5200 mAh Sisseehitatud suure võimsusega 5200 mAh aku töötab standardrežiimis kuni 180 minutit ja puhastab korraga kuni 240 m²
Elektrooniliselt juhitav veepaak Tänu intelligentsele elektrooniliselt juhitavale 250 ml veepaagile juhib robot automaatselt pesemisel kasutatava vee kogust. Nii on põrand kaitstud ja puhastatud ühtlaselt ilma lekete ja veetilkadeta. Kui veepaak on täielikult täidetud, saab pesta kuni 160 m² põrandat.
 • Aktiivne veekontroll
  Kaitseb teie põrandaid
 • Rippuv mopp
  Põrandale lähemale
 • Elektrooniliselt juhitav veepump
  Ühtlasem põrandapesu
3 veekontrolli taset Erinevat tüüpi põrandate puhastamiseks on tolmuimejal 3 veekontrolli taset. See võimaldab teil erinevat tüüpi plekkidele asjakohaselt reageerida, muutes mopi täpsemaks ja tõhusamaks.
Professionaalsete andurite komplekt Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro+, mis on varustatud mitme täiendava positsioneerimis- ja tuvastamisanduriga, nagu topeltgüroskoop, optiline andur ja kaljuandur, saab täpsemat asukohateavet ja hoiab takistusteta marsruuti.
 • Kahekordne güroskoop
  Reaalajas nurga tuvastamine, et aidata, millises suunas liikuda
 • Optiline andur
  Kasutatakse pimedas keskkonnas
 • Kaljuandur
  Nutikas otsuste tegemine äärte ja treppide läheduses
Xiaomi Home rakendus Xiaomi Home rakendusega saate oma nutitelefonis reaalajas puhastamise edenemist jälgida ning kaugjuhtida ja hallata hooverit.
Mop 2 Pro+ Alusta puhastamist
Mopp lõpetas pesemise
Tagasi laadimisjaama
*Kõlari saab osta eraldi
 • Kõrgus vaid 8,2 cm Suurem liikumisvabadus nii horisontaalses kui ka vertikaalses kodukeskkonnas.
 • Automaatne dokkimine Jätkab puhastamist eelmisest kohast
 • Ronimib üle kuni 20 mm kõrguste takistuste Ületab kergesti lävesid ja vaipu
 • OTA värskenduste tugi Rohkem funktsioone on peagi tulemas

Tehnilised andmed

VariantMop 2 Pro+

Kommentaarid

14-päevane tagastusõigus

ostetud toodetele

Turvalised ja kiired

interneti maksed

Kohalik ametlik tarnija

Kiire tarne ja tugi

Liitu uudiskirjaga

Saad esimesena uudiseid parimatest pakkumistest.

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Sinu arvamus on meile oluline