Xiaomi Smart Pen (2nd generation)

89,99 €

Toode on otsas

Tootekirjeldus

Xiaomi Smart Pen 2. põlvkond 26° elastomeerist ots| 150-tundi aku kestvus|4096-tasemeline survetundlikkus|5g tundlik tindiväljund|ülimadal latentsusaeg *Ülimadal latentsusaeg ei ole kohandatud kolmandate osapoolte rakendustele.
*Xiaomi labori testiandmed.
Uuendatud ning mugavam kasutada 26° koonusekujuline disain on tipule lähemal, nii et see ei varja teie vaadet. Paindlik materjal, 3 korda kulumiskindlam*. Selle allapoole suunatud surve simuleerib päris paberile kirjutamise kogemust, võimaldades kirjutada sujuvalt ja teravalt. *Võrreldes Xiaomi Smart Peniga pärinevad andmed Xiaomi Laboratoryst.
Hea partner Xiaomi Padi jaoks
Muuda loomine lihtsaks
Sihvakas ja õrn pliiatsi korpus, kerge hoida ja sile puudutamisel.
Täiustatud jõudlus vabalt loomiseks Märgistamiseks on vaja ainult 5 g aktiveerimisjõudu*. Ülimadal latentsusaeg ja 4096-tasemeline rõhutundlikkus muudavad joone paksuse muutumise koos tugevusega lihtsamaks ja loomulikumaks. *Ainult 5g aktiveerimisjõud viitab olukorrale, kus pliiatsi korpuse ja ekraani vaheline nurk on 90°.
Täiustatud aku
Jäta hüvasti tühjeneva aku ärevusega
Väga madal latentsusaeg, stabiilne ühendus, sujuv ja loomulik sisend.
Kiire toimimine kahekordistab efektiivsus
Peamine võti märkmete tegemiseks
Multifunktsionaalsed esmased ja sekundaarsed võtmed keeruliste toimingute tegemiseks ühes käes. Mustri moodustamine ühe tõmbega*, aimates, mida soovite joonistada. Märkmete avamiseks vajutage ja hoidke all primaarklahvi ning puudutage ekraani. Mitme pintsli vahel vahetamiseks puudutage märkmete lõuendil primaarvõtit.
Sekundaarne võti ekraanipiltide jaoks Vajutage ja hoidke all sekundaarset klahvi ja puudutage ekraani, et teha täisekraanil kuvatõmmis, koputage sekundaarset klahvi Notes lõuendil, et hõlpsasti vahetada sagedamini kasutatavaid värve. *Mustri moodustamine ühe joonega on võimalik ainult märkmete lõuendil.
*Xiaomi Smart Pen (2. põlvkond) ühildub Xiaomi Pad 5 seeria ja Xiaomi Pad 6-ga.

Tehnilised andmed

VariantSmart Pen

Kommentaarid

14-päevane tagastusõigus

ostetud toodetele

Turvalised ja kiired

interneti maksed

Kohalik ametlik tarnija

Kiire tarne ja tugi

Liitu uudiskirjaga

Saad esimesena uudiseid parimatest pakkumistest.

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Sinu arvamus on meile oluline