Xiaomi Smart Band 7

39,99 €

DEMO-seade esinduses kohapeal olemas!

1,62-tolline AMOLED kõrge eraldusvõimega ekraan
Kogu päeva kestev SpO₂ jälgimine
Une jälgimine
Toetab 110+ treeningrežiimi
5ATM veekindlus

Samas kategoorias on veel 30 toodet :

Rohkem infot

AsukohtSaadavusTarneaeg
Tellitav1251-5 tp

- +

%7B%221%22%3A%7B%22wh%22%3A%22other%22%2C%22quantity%22%3A%22125%22%7D%7D

Tootekirjeldus

Smart Band 7 Panused on tõstetud
1,62"
1,62-tolline AMOLED kõrge eraldusvõimega ekraan alati sisse lülitatud režiimiga.
Kogu päeva kestev SpO₂ jälgimine
Une jälgimine
VO₂ max professionaalne treeningu analüüs
Südame löögisageduse jälgimine
5ATM veekindlus*
14 päeva aku kestvus*
100+
dünaamilist esitlusviisi
Värvilised rihmad
Toetab 110+ treeningrežiimi
Liiga suurepärane, et ilma jääda. 1,62-tolline AMOLED ekraan. Suurepärane suur AMOLED-ekraan debüteerib teie randmel, muutes selle lugemise ja juhtimise lihtsaks. Kõik on esitatud üksikasjalikult kõrge eraldusvõimega. Veelgi parem, tänu alati sisselülitatud režiimile saate lugeda kuupäeva ja kellaaega ilma rannet tõstmata või sõrmi kasutamata.
 • 25%
  Suurem vaateala
  *Võrdlus Mi Smart Band 6-ga
 • 326 PPI
 • 100 taset
  Suurem vaateala
Mugavam vaadata. Täiustatud kasutajaliidese kujundused. Iga kasutajaliidese funktsioonid on ümber kujundatud ja täiustatud nii, et põhiteave ja numbrid paistavad hästi silma. Lühidalt - liidesed on selgemad ja lihtsamad.
Uued ekraani esitlusviisid, uus suhtumine. 100+ dünaamilist esitlusviisi. Täiustatud graafika renderdamise ja sujuvamate animatsiooni efektide abil muutuvad nii eksklusiivsed dünaamilised ekraani esitlusviisid kui ka kohandatud ekraani vaadeparemaks. AOD alati sees režiimis on teie lemmik ekraani vaade alati sisse lülitatud.
Uued värvid, uued hoiakud. Leia pilkupüüdev nelik. Neon Green|Neon Orange|Khaki Green|Khaki Blue
Lõbusamad värvid. Ivory|Olive|Orange|Blue|Black|Pink
*Xiaomi Smart Band 7-ga on kaasas must rihm, teist värvi rihmad tuleb eraldi osta.
Värvivalikud võivad olenevalt asukohariigist erineda.
Professionaalne treeningu analüüs*. Igapäevane treeningu analüüs.
Üldine hinnang treeningule
Kas soovite teada saada, kuidas treening välja tuleb? Oma aeroobse ja/või anaeroobse treeningu analüüsi leidmiseks vajutage „Treeningu efekt”.
Teadke oma treeningvõime piire
Maksimaalse hapniku omastamise (VO₂ max) analüüs
Maksimaalne hapniku omastamine on treeningfüsioloogia põhikontseptsioon ja inimkeha aeroobse võimekuse oluline näitaja.
Testige oma treeningvõimekust
36-42
Algaja
43-48
Keskmine
54-59
Suurepärane
*Erinev treeningvõimekus
**Ülaltoodud andmed ja kasutajaliides põhinevad 25–29-aastastel meestel.
Ära koorma oma keha üle
Treeningu koormuse analüüs
Kehtivad treeningu soovitused, mis põhinevad teie treeningjärgsel hapniku tarbimisel (EPOC) viimase 7 päeva jooksul..
Kontrollige oma treeningkoormust
0~150
Mõelge veel mõnele treeningule!
150~300
Sa oled hea!
>300
Sa oled ülekoormatud!
*Erinev treeningkoormus
Naudi puhkust trennide vahel
Taastusseanss
Soovituslik taastumise intervallide kestvus lähtuvalt viimase sooritatud treeningu intensiivsuse põhjal.
Jälgi oma taastumise kestust
54h~96h
Palun tehke kohe pikk taastusseanss!
36h~53h
Palun puhake piisavalt enne järgmist treeningut!
19h~35h
Palun puhka enne järgmist treeningut!
*Erinev taastumisperiood
*Eespool näidatud analüüsiandmed ja kasutajaliidese näitedon illustratiivsed. Analüüs võib varieeruda sõltuvalt inimese vanusest, soost ja muudest tingimustest, sealhulgas, kuid mitte ainult, treeningmustrist ja koormusest. Kõik analüüsitulemused on ainult viitamiseks.
Rohkem võimalusi, rohkem motivatsiooni. Toetab 110+ treeningrežiimi. Suur valik treeningrežiime aitavad teil jälgida põletatud kaloreid, pulsi muutusi ja treeningute kestusi.
Ujub koos sinuga. 5ATM veekindlus*. Kell tuvastab basseinis ujumist, snorgeldamist ja nelja levinud ujumisstiili.
Kogu päeva kestev SpO₂ jälgimine. Vere hapnikuga varustamine(SpO₂) on inimese üldise tervise põhinäitaja, peegeldades vere hapnikusisaldust. Xiaomi Smart Band 7 annab vibratsiooni, mis annab teile märku, kui teie vere hapnikutase on liiga madal (<90%), et kaitsta teid võimalike terviseriskide eest. *
Kogu päeva pulsi jälgimine. Xiaomi Smart Band 7 jälgib teie südame löögisagedust reaalajas kogu päeva jooksul ja esitab täpsed ülevaated hõlpsasti loetavate graafikute kujul. Nutikäevõru vibreerib, et hoiatada, kui teie pulss langeb ohutust tsoonist välja.
145 lööki minutis
Intensiivse treeningu ajal
175 lööki minutis
Ebatavaliselt kõrge pulss
79 lööki minutis
Igapäevane olek
65 lööki minutis
Une ajal
*Ülaltoodud pildid ja pulsiandmed on ainult näiteks. Südame löögisageduse tsoonid võivad teie individuaalsetest omadustest olenevalt erineda.
Unekvaliteedi jälgimine. Nutikäevõru jälgib teie unemustreid hoolikalt ja täpselt. Unekvaliteedi mõistmiseks leiate oma nutitelefonist üksikasjaliku statistika sügava une, kerge une ja REM*-faasi kohta.
*REM: selle funktsiooni kasutamiseks peate Mi Fitnessi lisaseadetes sisse lülitama täiustatud une jälgimise.
Lisateavet oma tervise kohta.
Naiste tervise jälgimine
Isikliku aktiivsuse indeks
Stressitaseme jälgimine
Hingamisharjutused
Magnetlaadimine. Pikendatud aku kestvus. 14 Päeva Tavalise kasutusrežiimiga* 9 Päeva Intensiivse kasutusrežiimiga*
Veel kasulikke funktsioone.
 • Leia minu telefon
 • Taimer
 • Tomato timer
 • Ilmateade
 • Püsti! meeldetuletus
 • Sissetuleva kõne märguanne*
 • Ava Minu Telefon
 • Märguanne*
 • Vaikne režiim
 • Taskulamp
 • Ära sega
 • Märkused:
 • *See toode ja selle funktsioonid ei ole mõeldud meditsiiniseadmeks ega mis tahes haiguse ennustamiseks, diagnoosimiseks, ennetamiseks ega raviks.
 • *Ekraani andmed on saadud ettevõttelt Xiaomi Labs.
 • *50 m veekindlus: 50 m veekindlus põhineb standardil ISO 22810:2010 ja seda on testinud SGS-CSTC Standards Technical Services (Shanghai) Co., Ltd. Veekindluse aruande numbrid: Xiaomi Smart Band 7: SHES220100049401. Rihma veekindluse reiting on 5 ATM (50 meetri sügavus). Seda saab kanda basseinis, kalda lähedal ujudes või muudel madalas vees tehtavatel tegevustel. Siiski ei saa seda kasutada kuuma duši all, saunas ega sukeldumisel. Lisaks pidage meeles, et veespordi ajal vältidakiirete hoovuste otsest kokkupuudet kellale.. Veekindel funktsioon ei ole püsiv ja võib aja jooksul väheneda.
 • *SpO₂ funktsioon ei ole mõeldud ühegi haiguse diagnoosimiseks, ennetamiseks, jälgimiseks, prognoosimiseks, füsioloogiliste protsesside uurimiseks ega muuks meditsiiniliseks otstarbeks. Kõiki andmeid ja jälgimist tuleks kasutada ainult heaolu ja isiklikuks viitamiseks. Kui tunnete end ebamugavalt, usaldage professionaalseid meditsiiniseadmeid või pöörduge abi saamiseks arsti poole.
 • *Kõik kasutatud pildid, heli või videod on illustratiivsed, et demonstreerida toote funktsionaalsust ja ei esinda täielikult toodet ennast.
 • *Autoriõiguste aegumisel võidakse tulevikus teatud ekraani visuaalid eemaldada, vaadake saadavust.
 • *Tingimused Xiaomi Smart Band 7 aku kestvuse testimiseks tavalises kasutusrežiimis on järgmised: Täislaetud vaikeseadetega; iga 30 minuti järel aktiveeritud automaatne pulsi jälgimine; une täiustatud jälgimine keelatud; stressi tuvastamine keelatud; randme tõstmise ja äratamise funktsioon aktiveeritud; sõnumiteated aktiveeritud; kõik muud sätted on seatud tehase vaikeseadetele; 100 vastu võetud ja kuvatud teadet päevas; 10 häiret päevas; 10 sekundit vibratsiooni; 200 randme tõstmise ja äratamise funktsiooni aktiveerimist; andmete sünkroonimine rakendusega üks kord päevas; SpO2 taseme käsitsi mõõtmine kaks korda päevas; treeningu salvestamine 60 minutit nädalas.
 • *Tingimused Xiaomi Smart Band 7 aku kestvuse testimiseks suure kasutamise korral on järgmised: Täislaetud vaikeseadetega; automaatne südame löögisageduse jälgimine aktiveeritud 1 minutiks; teaduslik unetuvastus aktiveeritud; stressi tuvastamine aktiveeritud; randme tõstmise ja äratamise funktsioon aktiveeritud; kõik muud sätted on seatud tehase vaikeseadetele; 200 vastu võetud ja kuvatud teadet päevas; 15 sissetuleva kõne märguannet päevas; 10 sekundit vibratsiooni; 500 randme tõstmise ja äratamise funktsiooni aktiveerimist; andmete sünkroonimine rakendusega üks kord päevas; SpO₂ taseme käsitsi mõõtmine kaks korda päevas; treeningu salvestamine 90 minutit nädalas.
 • *Kõik aku kasutusaja testi andmed on saadud Huami Labsist. Aku kasutusaega võivad mõjutada mitmesugused tegurid, näiteks kasutatavad sätted, seadme kasutusviis, keskkonnatingimused ja nii edasi, mis kõik võivad mõjutadaaku tegelikku kasutvust, mis erineb laboriandmetes leiduvast;
 • *Funktsioonid, sealhulgas, kuid mitte ainult, sõnumite ja sissetulevate kõnede märguanded, nõuavad, et Mi Fitness töötaks pidevalt taustal. Lisateabe saamiseks vaadake rakenduse sätteid.

Tehnilised andmed

VariantBand 7

Kommentaarid

14-päevane tagastusõigus

ostetud toodetele

Turvalised ja kiired

interneti maksed

Kohalik ametlik tarnija

Kiire tarne ja tugi

Liitu uudiskirjaga

Saad esimesena uudiseid parimatest pakkumistest.

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Sinu arvamus on meile oluline