Xiaomi 12T Pro 12/256GB Cosmic black

849,99 €

Toode on otsas

Tootekirjeldus

Xiaomi 12T Pro Jäädvusta hetked megalt
Iga väärtuslik hetk elus väärib parimat kaadrit - olgu see siis liikumises või paigal, erk või pime. Meie oleme valmis hetked megamaks muutma ja seda peaksite tegema ka teie.
200 MP pildistamissüsteem
Avasta megareaalsuse maailm
Snapdragon® 8+, 1. põlvkond
Tippjõudlus ilma pingutuseta
120 W HyperCharge 5000 mAh aku
Võimsus kogu päevaks*
120 Hz CrystalRes AMOLED ekraan
Suhestuge selgelt oma jäädvustatud hetkedega
Mega disain See telefon lausa uhkeldab oma tipptasemel tehnoloogia, sileda matt puutetundliku korpuse ning 200 MP pildisensoriga, mille kaamera ümbris on omanäoline, vastupidav ja metallefektiga.
200MP
pildistamissüsteem
Xiaomi nutitelefonide kõigi aegade kõrgeima eraldusvõimega pildistamissüsteem, millel on 200 MP ülikõrge eraldusvõimega mega pildiandur koos OIS-i ja 8P objektiiviga. Igas kaadris ülima selguse saavutamiseks on süsteem täis meie kõige uuenduslikumaid AI-kaamera funktsioone.
Avasta 200MP Avage oma mega nägemisvõime 200 MP pildistamissüsteemi murranguline pikslite arv võimaldab jäädvustada iga hetke Xiaomi kõigi aegade kõrgeima eraldusvõimega nutitelefonis*. Lülitage sisse 200 MP režiim oma Xiaomi 12T Pro telefonis ja leiate igapäevastest asjadest mega. Iga silmapilgutusega avanevad teie ees megaeraldusvõimega hetked. *This statement is as of October 4th, 2022.
200 MP Xiaomi ProCut Hetked erinevatest nurkadest Tänu mega eraldusvõimele saab 200 MP Xiaomi ProCut kärpida ja muuta teie algset 200 MP fotot kuni viieks erinevaks meistriteoseks, millest igaühel jääb teie ideaalne kompositsioon, kuid ilma pildi kvaliteedis järeleandmisi tegemata. Powered by
200MP imaging system
Sensorisisene suum Isikupärased ja detailsed portreed Jäädvustage oma portreede ilu veelgi parema selgusega. Suumige sisse ja suhestuge iga detailiga. Powered by
200MP imaging system
Sensorisisene suum
Ilma sensorisisese suumita
Xiaomi ProFocus Taba liikumise hetk Tänu nii Xiaomi AI jälgimistehnoloogiale kui ka võimsale pildisensorile saab Xiaomi ProFocus aidata teil liikuvaid objekte jäädvustada ja salvestada otse kohapealt. Ka liikumisel hoiab fookust. Powered by
200MP imaging system
Ultra sarivõte Kuni 30 fotot sekundis Mõnikord on teil ideaalse hetke jäädvustamiseks vaid üks sekund. Vaja lähebki vaid sekundit, et see hetk jääks terav ja selge. Ärge unustage päästikut libistada, et lülitada sisse Ultra sarivõte, mis teeb kuni 30 fotot sekundis, nii ei jää te millestki ilma.
Xiaomi Mega Nights Kõikehõlmav lahendus hämarateks hetkedeks Murranguliste täiustustega Xiaomi 12T Pro pakub nüüd täielikku lahendust toimimiseks vähese valgusega tingimustes – alates optilisest riistvarast kuni juhtivate ööalgoritmideni. Powered by
200MP imaging system
1/1,22" ülisuur sensor
Super piksel koos 16-ühes binninguga
Rohkem valgust kogu ööks. Hämaras valguses vähem müra pildil ja isegi pimedas näed hea välja OIS
8P objektiiv
ƒ/1,69 ava
Filmihetked pimedas Hoidke neid säravana Filmige oma hetki kõikjal, alates üksinda kõrbes tähistaeva all kuni magamamineku suudluseni pärast tulede kustutamist. Iga liikumine on salvestatud erksate detailidega, kuid samas ka oluliselt vähem müra või ülevalgustust pildil. Filmimiseks eriti vähese valgusega tingimustes lülitage sisse Ultra Night Video.
Ülilai ja makro Rohkem objektiive, et saaksite teha mega pilte Ülilai kaamera võib tuua teieni suurima pildi, mida võite ette kujutada, samas kui makro viib teid otse peenetesse detailidesse, mis loo ellu äratavad.
Makro
Ülilai
200MP lainurkkaamera 200MP 1/1.22" sensor
2,56 µm 16-ühes Super Pixel
8P objektiiv
OIS
Mega
ilma liigse pingutuseta
Kiibistik töötab kiiremini. Aku kestab kauem. Laeb kiiremini. Tuum on jahutatud. Seda kõike tänu energiatõhususe prioriteedile.
Snapdragon® 8+ Gen 1 Teistest üle ja kaugemal ees TSMC uus 4 nm protsessor astub sammu võrra kaugemale, säilitades madala energiatarbimise, pakkudes samas kõrget jõudlust.
 • Protsessor
  Mega jõudlus +16.7%
  Ülim efektiivsus +33%
  Töötlemiskiiruse märkimisväärne suurenemine uusima ARM protsessoriga ARMv9, mille sees on Ultra CPU Cortex-X2
 • GPU
  Suurepärane jõudlus +11%
  Ülim efektiivsus +30%
  Täiendav renderdusvõime
 • AI mootor
  Ai jõudluse efektiivsus +20%
  7. põlvkonna Qualcomm AI Engine Advanced pildisignaali töötlemine.
Xiaomi T-seeria'
Läbi aegade suurim aurukamber Mega jahutussüsteem
Xiaomi T-seeria jahutussüsteemis on kõigi aegade suurim aurukamber, mis vähendab tõhusalt sisetemperatuuri isegi intensiivse või suure kasutamise ajal.
3725mm²
Ülisuur aurukamber 65% suurem kui varem*
3000+mm²
Soojust hajutava materjali pindala 27% suurem kui varem*
Võimsus kogu päevaks* Mega võimsus 5000 mAh aku abil Õhuke üheelemendiline aku säilitab suure energiatiheduse, olles samal ajal toiteallikaks uue põlvkonna väiksema energiatarbimisega protsessorile, mis annab sellele kuni 13,5 tundi ekraaniaega*.
Ohutu laadimine Maksimeerige meelerahu 42 turvaelementi ja 9 termoandurit, mis katavad pistiku pordi ja aku, garanteerides 800 laadimistsüklit.
42 turvaelementi
800 laadimistsüklit*
9 soojusandurit
Mega-kaasahaarav
kogemus
Et saaksite oma hetkedega tõeliselt ühenduse luua, tutvuge meie esimese CrystalRes AMOLED-ekraaniga. Koos võimsate topeltkõlaritega, SOUND BY Harmon Kardon, oleme siin, et kaasata teid iga hetke.
6,67-tolline CrystalRes AMOLED ekraan Sellel ekraanil maailm lihtsalt ärkab ellu
Pildi selgus on esmatähtis
CrystalRes AMOLED ekraan võimaldab teil nautida võtteid erakordse selgusega, 1220p ülieraldusvõime, 5 000 000:1 kontrastsuse ja 446ppi pikslitihedusega. Sellel ekraanil on 27% parem teravus kui 1080p ekraanil, kuid samasugune energiatarve*.
Seni kõige elavam nutitelefoni ekraan
Silmapaistev värvitäpsus: 68 miljardit värvi ekraanil koos TrueColor ja 100% DCI-P3 laia värvigammaga. Ekraan avab teile ambilight-maailma, mis lihtsalt haarab kaasa.
Kohanduvad funktsioonid, et muuta see kõige nutikamaks
AdaptiveSync 120Hz
TrueDisplay
Adaptiivne HDR
Adaptiivne lugemisrežiim
Designed to care about your eyes
The display supports 1920Hz PWM dimming to protect your eyes without sacrificing image quality.
Loodud teie silmade eest hoolitsemiseks
Kuni 480 Hz puutetundlik diskreetimissagedus tähendab, et ekraan reageerib igale puudutusele suurema tundlikkusega.
Võimsad topeltkõlarid Sisenege kaasahaaravasse helimaailma Kahe kõlari seadistus tagab kaasahaaravama stereokogemuse. Nautige filme ja muusikat sügavamal tasemel sujuva ja kvaliteetse heliga.
 • Märkused:
 • *Hinnanguline aeg, mis põhineb Xiaomi sisestandardite keskmise/tavalise kasutaja kasutusprofiilil. Kõiki andmeid testis Xiaomi Internal Labs, kasutades vaikeseadeid ühe 5G füüsilise SIM-kaardiga. Wi-Fi on ühendatud 2,4 GHz sagedusega Wi-Fi-ühendust kasutavate olukordade jaoks. Tegelik aku kasutusiga sõltub võrgukeskkonnast, kasutatud funktsioonidest ja rakendustest, kasutatud funktsioonirakendustest, kõnede ja sõnumite sagedusest, laadimiskordade arvust ja paljudest muudest teguritest.
 • *Kõik videod ja fotod on tehtud Xiaomi 12T Pro-ga.
 • *Sellel lehel olevad pildid ja videod on ainult illustreerivad ja ei pruugi olla toote täpne esitus. Tegelik kasutajaliides võib erineda.
 • *5G-ühenduvus võib olenevalt piirkondlikust saadavusest ja kohaliku operaatori toest erineda.
 • *Protsessori andmed saadi Xiaomi Labs ja Qualcommi ametlikest andmetest, võrreldes Snapdragon® 8 Gen 1-ga.
 • *Võrreldud Xiaomi 11T Pro aurukambri suuruse ja soojust hajutava materjali pindalaga.
 • *Maksimaalne väljundvõimsus on 120W 220-240V sisendiga; Maksimaalne väljundvõimsus on 96 W 100–120 V sisendiga. Maksimaalne väljundvõimsus ei pruugi olla 120 W sõltuvalt erinevatest pingesisenditest mõnes piirkonnas.
 • *Xiaomi Internal Labs testitud laadimisandmed vahemikus 2–100%, tegelikud tulemused võivad erineda.
 • *Xiaomi 12T seeria töötab kõige paremini ümbritseva õhu temperatuuril 0 kuni 35 °C. Hoiustamine -20 °C kuni 45 °C. Seadme laadimine ja aku hoidmine kuumas keskkonnas võivad põhjustada pöördumatuid kahjustusi. Kui kasutate seadet väga külmas keskkonnas, võite märgata aku tööea lühenemist, kuid see seisund on ajutine. Kui aku temperatuur taastub normaalsesse töövahemikku, taastub jõudlus normaalseks.
 • *Aku säilitab 80% võimsuse pärast 800 laadimistsüklit. 800 laadimistsükli andmed, mis põhinevad 25 °C testimisel Xiaomi Internal Labs andmetel.
 • *Aku ja laadimisega seotud andmed saadi sisetestidest. Tegelikud tulemused võivad erineda olenevalt tarkvara versioonidest, keskkonnast ja kasutustingimustest ning ei pruugi kajastada tegelikku toodet.
 • *Ekraan toetab maksimaalset värskendussagedust 120Hz. Ekraani värskendussagedus võib erinevate rakendusliideste ja mängu pildikvaliteedi korral veidi erineda. Palun vaadake tegelikku toodet.
 • *Kui Xiaomi 12T Pro tootelehel pole teisiti märgitud, pärinevad kõik andmed Xiaomi Internal Labsilt, toote disaini spetsifikatsioonidelt ja tarnijatelt. Testimisandmed võivad erinevate tarkvaraversioonide, testitud telefoniversioonide ja testimiskeskkondade tõttu veidi erineda ning ei pruugi kajastada tegelikku toodet.
 • *Sellel lehel olevad pildid ja videod on ainult illustreerivad ja ei pruugi olla toote täpne esitus.

Kommentaarid

14-päevane tagastusõigus

ostetud toodetele

Turvalised ja kiired

interneti maksed

Kohalik ametlik tarnija

Kiire tarne ja tugi

Liitu uudiskirjaga

Saad esimesena uudiseid parimatest pakkumistest.

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Sinu arvamus on meile oluline